2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Manager restauracji
  5. Manager restauracji - Kujawsko-pomorskie
  6. Manager restauracji - Toruń
Dodane 15 kwietnia 2024

Kierownik Restauracji

Lokalizacja

Toruń

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowa, Praca w weekendy

Dom Pizzy i Tapas w Toruniu zatrudni Kierownika Restauracji.

Główne zadania:

·        Nadzór i kontrola nad przestrzeganiem obowiązujących standardów obsługi Gości,

·        Dbałość o wysoką jakość produktu,

·        Szkolenie, rozwój i motywowanie podległego zespołu,

·        Odpowiedzialność za utrzymanie kosztów restauracji na wyznaczonym poziomie,

·        Efektywne zarządzanie stanami magazynowymi oraz ich inwentaryzacja,

·        Tworzenie przyjaznej atmosfery pracy.

Od kandydatów oczekujemy:

·        Doświadczenia na stanowisku kierowniczym/managerskim w branży gastronomicznej,

·        Znajomości zagadnień gastronomicznych, w tym umiejętności zarządzania produkcją,

·        Działań rekrutacyjnych i nadzoru nad pracą zespołu,

·        Umiejętności pracy według wyznaczonych standardów,

·        Skutecznego planowania i zarządzania kosztami,

·        Zaangażowania w powierzone obowiązki

·        Profesjonalizmu w podejściu do obsługi Gościa,

·        Znajomość pakietów biurowych Office,

·        Prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy:

·        Pracę w firmie z wieloletnim doświadczeniem,

·        Szkolenia wspomagające z zakresu prowadzenia restauracji,

·        Intensywny rozwój w przyjaznej atmosferze,

·        Stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia,

·        Partnerskie relacje oparte na wzajemnym zaufaniu,

·        Godziny pracy dopasowane do Twoich potrzeb.

Lokalizacja

Toruń,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Toruń
ID: 910364108