2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Manager restauracji
  5. Manager restauracji - Dolnośląskie
  6. Manager restauracji - Lubin
Dodane 17 kwietnia 2024

Kierownik Restauracji - CH Cuprum Arena

Lokalizacja

Lubin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy

Właściciel Sieci Restauracji - Express Oriental/Sevi Kebab poszukuje do swojego lokalu w Lubinie pracownika na stanowisko:

Kierownika Restauracji

Zadania:

  • Monitorowanie i efektywne zarządzanie codziennymi operacjami restauracji, dążąc do doskonałości w obszarze obsługi klienta.

  • Szkolenie, rekrutowanie, motywowanie oraz nadzorowanie zespołu pracowników, zapewniając wysoką jakość pracy i współpracę.

  • Skuteczne dbanie o stan zapasów i odpowiedzialność za zamówienia, aby utrzymać ciągłość dostaw i uniknąć niedoborów.

  • Zapewnienie, że restauracja zawsze przestrzega najwyższych standardów higieny i bezpieczeństwa żywności.

  • Regularne raportowanie wyników osiąganych przez restaurację

Wymagania:

  • Minimum 2 lata  doświadczenia w kierowaniu restauracją lub działem gastronomicznym.

  • Umiejętność skutecznego zarządzania zespołem w dynamicznym środowisku.

  • Doskonałe zdolności komunikacyjne i umiejętność budowania pozytywnych relacji z klientami i personelem.

  • Książeczka sanepid.

Oferujemy:

  • Stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia w renomowanej sieci restauracji.

  • Wyzwania i możliwość rozwoju zawodowego w profesjonalnym i przyjaznym środowisku.

  • Konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do Twojego doświadczenia i zaangażowania.

  • Darmowy posiłek pracowniczy

Lokalizacja

Lubin,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Lubin
ID: 910852683