2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Manager restauracji
  5. Manager restauracji - Łódzkie
  6. Manager restauracji - Łask
Dodane 18 kwietnia 2024

Kierownik Restauracji Manager Kelner hotel 4-gwiazdkowy

Lokalizacja

Łask

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Hotel Columna Medica poszukuje Kierownika/Managera Restauracji.

Twój zakres obowiązków

• profesjonalna obsługa kelnerska Gości restauracji

• budowanie zespołu i prawidłowych relacji z pracownikami opartych na profesjonalnym wsparciu w osiąganiu zamierzonych celów

• udział w procesie rekrutacji oraz szkolenia nowych pracowników zespołu gastronomii

• efektywne zarządzanie w zakresie codziennej organizacji pracy zespołu

• udział w procesie tworzenia oferty gastronomicznej oraz promocji w punktach gastronomicznych

• wypełnianie swoich obowiązków i świadczenie usług dla gości w sposób przyjazny i profesjonalny

• przestrzeganie obowiązujących norm i standardów postępowania z żywnością

• udział w tworzeniu oraz przestrzeganie procedur, zasad, oraz standardów obowiązujących w restauracji

• utrzymywanie norm higieny i bezpieczeństwa

Nasze wymagania

  • kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku pracy, lub na stanowisku kelnera a la carte

  • dyspozycyjność do pracy w pełnym wymiarze czasu pracy

  • doświadczenie w pracy na eventach

  • umiejętność organizacji pracy własnej oraz współpracy w zespole

  • samodzielność

  • znajomość aktualnych przepisów sanitarnych, kadrowo- księgowych

  • wykazywanie inicjatywy

  • dokładność w wykonywanych zadaniach

  • systematyczność

  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

  • pasja do gastro

    To oferujemy:

  • ciekawą pracę, pełną wyzwań w stabilnej i rozwijającej się organizacji,

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, bądź inną preferowaną,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • wsparcie merytoryczne,

  • dostęp do szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych,

  • możliwość korzystania z usług Columna Medica na preferencyjnych warunkach.

    Dowiedz się więcej o naszym obiekcie na:

    www.columnamedica.pl

Lokalizacja

Łask,

Łódzkie

Łódzkie, Łask
ID: 912703626