2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Wielkopolskie
  5. Budowa / remonty - Piła
Patrycja
Dodane 28 maja 2024

Kierownik robót budowlanych - atrakcyjne warunki

Wynagrodzenie

8 000 - 15 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Piła

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca hybrydowaKadra kierownicza

Opis

PRĘŻNIE ROZWIJAJACA SIĘ FIRMA BUDOWALNA ZATRUNI

KIEROWNIKA ROBÓT BUDOWLANYCH Z DOŚWIADCZENIEM

Do naszego zespołu szukamy energicznego, pewnego siebie i

doświadczonego kierownika budowy. Specjalizujemy się głównie w

wykonywaniu wielkopowierzchniowych elewacji. Jeśli dążysz o ciągłego

rozwoju tak jak nasza firma ta oferta jest dla Ciebie! Jesteśmy nastawieni

na wieloletnią współpracę.

WYMAGANIA:

 Wyższe wykształcenie kierunek budownictwo

 Uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi

 Doświadczenie na podobnym stanowisku

 Umiejętność efektywnej organizacji pracy

 Umiejętność szybkiego rozwiązywania sytuacji problemowych

 Samodzielność w podejmowaniu decyzji

 Prawo jazdy kategorii B

OFERUJEMY:

 Stabilne zatrudnienie - umowa o pracę

 Atrakcyjne wynagrodzenie

 Pomoc asystentek w sprawach umów i zamówień materiałów

 Możliwość rozwoju zawodowego

 Praca przy realizacji ciekawych projektów budowlanych

 Niezbędne narzędzia pracy

 Samochód służbowy

ZADANIA NA STANOWISKU:

 Koordynacja prac ekip wykonawczych

 Nadzór nad harmonogramem prac

 Nadzór nad dokumentacją projektową

 Weryfikacja jakości i poprawności wykonywanych prac

budowlanych

 Rozwiązywanie bieżących problemów związanych z

realizowanymi inwestycjami

REKRUTACJA

Prosimy o przesyłanie CV poprzez OLX. Po weryfikacji skontaktujemy się

z wybranymi osobami.

CV musi zawierać zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb

niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.

Lokalizacja

Piła,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Piła
ID: 918290099