2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Kujawsko-pomorskie
  5. Budowa / remonty - Bydgoszcz
Dodane 02 maja 2024

Kierownik robót budowlanych kierownik budowy

Wynagrodzenie

7 500 - 12 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Bydgoszcz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca zdalna, Częste podróże służboweKadra kierownicza

Poszukujemy osoby na stanowisko KIEROWNIKA ROBÓT BUDOWLANYCH:

Miejsce pracy: Pracujemy na terenie całej Polski

Zakres obowiązków:

  • nadzór i koordynacja robót brygad budowlanych zgodnie z projektami oraz harmonogramami

  • uczestnictwo w naradach i odbiorach

  • zarządzanie personelem budowy

  • organizacja zaplecza i placu budowy

  • kompletowanie dokumentacji powykonawczej

  • kontrola nad zamówieniami produktów potrzebnych na budowie

  • przygotowywanie ofert, pozyskiwanie nowych zleceń

  • kontrola przestrzegania przepisów BHP i ppoż

  • praca w delegacji

Wymagania:

  • prawa jazdy kat. B

  • doświadczenia przy pracach z zakresu konstrukcji żelbetowych, prace zbrojarskie i szalunkowe.

  • doświadczenie zawodowe na stanowisku Kierownik Budowy

  • min. 3 lat doświadczenia w pracy na budowie

  • znajomość programów MS Office

  • uprawnień budowlanych zatwierdzony w PINB

  • umiejętności pracy w zespole

  • dobrej organizacji pracy

  • zaangażowania

  • gotowość do pracy w delegacji

Oferujemy:

  • umowę o pracę

  • stabilne zatrudnienie

  • wynagrodzenie od 7500 zł netto - kwota ostatecznie uzależniona od doświadczenia oraz posiadanych uprawnień.

  • dodatkowo premie uznaniowe

  • niezbędne narzędzia pracy.

Numer telefonu do kontaktu: +48**********54

O firmie:

Od momentu założenia firmy w 1988 roku zaufało nam już ponad 1000 inwestorów. Posiadamy wykwalifikowana kadrę, własna flotę transportowa i szalunki systemowe. Zlecenia realizujemy na terenie całego kraju, w każdych warunkach – przy niewielkiej ilości miejsca i wysokiej wodzie gruntowej. Podejmujemy się zleceń trudnych i skomplikowanych. Wykonujemy zbiorniki zapuszczane (zbiorniki przeciwpożarowe (ppoż), retencyjne, żelbetowe (żelbetonowe) oraz przepompownie). Zbiorniki zapuszczane wykonywane są metodą tak zwanej studni zapuszczanej. Dokładamy wszelkich starań by prowadzone przez nas prace realizowane były zgodnie z harmonogramem oraz zakończone w wyznaczonym terminie. Do wszelkich powierzonych nam zadań podchodzimy kompleksowo, dostarczając projekty, atesty i gwarancje. Jesteśmy firma elastyczną otwartą na nowe pomysły i wyzwania. Każdy wykonany przez nas zbiornik podlega próbie szczelności i posiada gwarancje szczelności

Lokalizacja

Bydgoszcz,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz
ID: 882441902