2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Śląskie
  5. Budowa / remonty - Ruda Śląska
Dodane 21 kwietnia 2024

Kierownik robót drogowych

Wynagrodzenie

14 000 - 18 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Ruda Śląska

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

EJMAX Sp. z o.o. jest firmą budowlaną działającą jako Generalny Wykonawca robót makroniwelacyjnych i drogowych

obecnie zatrudnimy pracownika na stanowisko

Kierownika robót drogowych- prace ziemne przy nasypach

Miejsce pracy : Ruda Śląska

Zakres obowiązków

bezpośredni nadzór i odpowiedzialność nad powierzonymi robotami drogowymi; kontrola jakości i terminowości realizowanych robót drogowych w oparciu o wymagania kontraktu i dokumentację techniczną;

kontrolowanie postępu robót zgodnie z harmonogramem rzeczowo – finansowym;

organizowanie, koordynowanie oraz nadzorowanie pracy sprzętu własnego oraz podległych brygad, podwykonawców,

Nasze oczekiwania ;

doświadczenie zawodowe na stanowisku Koordynatora prac ziemnych; umiejętność obsługi programów pakietu MS Office, MS Project i AutoCad;

umiejętność bardzo dobrej organizacji pracy własnej i współpracującego zespołu; - elastyczność oraz zaangażowanie w realizowane zadania;

Uprawnienia budowlane

Oferujemy

Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B

Atrakcyjne wynagrodzenie

Możliwość rozwoju zawodowego Interesująca pracę w przyjaznym środowisku

www.facebook.com/EJMAX.Zawiercie

Lokalizacja

Ruda Śląska,

Śląskie

Śląskie, Ruda Śląska
ID: 878495602