2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Lubelskie
  5. Budowa / remonty - Kraśnik
Dodane 29 kwietnia 2024

Kierownik robót drogowych

Lokalizacja

Kraśnik

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: Praca hybrydowa

Opis

ZAKRES ZADAŃ:

1)      Planowanie, nadzór i monitorowanie robót budowlanych branży drogowej;

2)      Realizacja robót zgodnie z wymaganiami zawartymi w dokumentacji budowy;

3)      Nadzór nad przestrzeganiem przez pracowników ustalonych zasad i prawidłowości wykonywania robót oraz przepisów BHP;

4)      Nadzór nad pracą brygad budowlanych;

5)      Odpowiedzialność za realizację robót zgodnie z harmonogramem;

6)      Przygotowywanie zestawień materiałów i sprzętu niezbędnych do realizacji robót;

7)      Współpraca z działem kontrolingu i ofertowania.

NASZE OCZEKIWANIA:

1)      Prawo jazdy kat. B;

2)      Posiadanie wiedzy z zakresu technologii budowy dróg wraz z obowiązującymi przepisami prawa budowlanego;

3)      Umiejętność pracy w zespole;

4)      Mile widziane (niewymagane) uprawnienia w zakresie obsługi rozkładarek do mas bitumicznych.

Dodatkowo od kandydatów oczekujemy bardzo dobrej organizacji pracy własnej I samodzielności w działaniu.

OFERUJEMY:

1)      Zatrudnienie na umowę o pracę;

2)      Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności;

3)      Pracę w firmie o wieloletniej tradycji w stabilnym zespole pracowników;

4)      Przyjazną atmosferę pracy;

5)      Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego i uczenia się od najlepszych;

6)      Możliwość wszechstronnego rozwoju własnego poprzez szkolenia;

7)      Niezbędne narzędzia do pracy (telefon, komputer, samochód służbowy);

8)      Pakiet socjalny;

9)      Karta MultiSport.

Prosimy o wysyłanie CV na adres email lub kontakt pod nr telefonu 887 021 544.

Każde wysłane CV musi zawierać poniższe oświadczenie dotyczące przetwarzania danych osobowych (dokumenty aplikacyjne bez oświadczenia nie będą brane pod uwagę w procesie rekrutacji):

W związku z procesem rekrutacyjnym na stanowisko Kierownik robót drogowych wyrażam zgodę na przetwarzanie przez WOD-BUD Sp. z o.o. danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych, wykraczających poza zakres wynikający z przepisu art. 22¹ Kodeksu pracy, w celu realizacji bieżącego procesu rekrutacji. Mam świadomość, że niniejsza zgoda może być wycofana w każdej chwili.”

Jeśli chcecie Państwo, aby Wasze CV zostało wykorzystane również na potrzeby przyszłych rekrutacji, należy dodatkowo zawrzeć oświadczenie o treści:

Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie przez WOD-BUD Sp. z o.o. danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych, w przyszłych procesach rekrutacji na takie lub podobne stanowiska, przez okres 9 miesięcy. Mam świadomość, że niniejsza zgoda może być wycofana w każdej chwili.

Pełna treść klauzuli informacyjnej o przetwarzaniu danych osobowych w procesie rekrutacji prowadzonej przez Wod-Bud Sp. z o.o. dostępna w siedzibie firmy ul. Piłsudskiego 12/1, 23-200 Kraśnik lub na stronie internetowej www.wod-bud.com.pl w zakładce Praca

Lokalizacja

Kraśnik,

Lubelskie

Lubelskie, Kraśnik
ID: 889990444