2. Praca
  3. Inżynieria
  4. Inżynieria - Dolnośląskie
  5. Inżynieria - Wrocław
  6. Inżynieria - Krzyki
Dodane 06 maja 2024

Kierownik Robót Drogowych

Lokalizacja

Wrocław, Krzyki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca zdalna, Częste podróże służboweKadra kierownicza

Dla naszego Klienta, polskiej firmy specjalizującej się w budowie dróg i mostów, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: woj. dolnośląskie – aktualnie okolice Strzelina

Zakres obowiązków:

  • Kierowanie oraz nadzór nad robotami drogowymi

  • Organizacja pracy grup roboczych

  • Realizacja zadań zgodnie z harmonogramem

  • Utrzymywanie terminowości, ciągłości i jakości wykonywanych prac

  • Koordynacja oraz rozliczanie robót podwykonawczych

  • Monitoring kosztów budowy, poniesionych wydatków

  • Raportowanie statusu realizacji robót

  • Prowadzenie bieżącej dokumentacji budowy

  • Przygotowywanie dokumentacji, rozliczanie robót i uczestnictwo w odbiorach

  • Współpraca z Kierownikiem Kontraktu oraz 2 Inżynierami Budowy

Wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe – wyższe techniczne (inżynier)

  • Doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu robót drogowych (min. 2 lata)

  • Uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi w specjalności inżynieryjnej drogowej bez ograniczeń

  • Znajomość prawa budowlanego oraz aktualnie obowiązujących przepisów

  • Gotowość do wyjazdów służbowych, roboty realizowane w całym kraju, obecnie głównie w zachodniej części

  • Znajomość programu AutoCAD, środowiska MS Office

  • Samodzielność, umiejętność organizowania pracy własnej

  • Doświadczenie w delegowaniu zadań i kierowaniu podległym zespołem

  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku na podstawie umowy o prace

  • Niezbędne narzędzia pracy, w tym auto służbowe, laptop, telefon

  • Indywidualnie negocjowane wynagrodzenie zasadnicze + premia po zakończonym kontrakcie

  • Możliwość rozwoju kwalifikacji zawodowych (szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne)

Osoby zainteresowane, prosimy o przesyłanie CV wraz z aktualną klauzulą:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji obecnego procesu rekrutacyjnego zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."

Oferta pracy stałej, z zatrudnieniem bezpośrednim w firmie.

Nr Cert. AP nr. 6231

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Krzyki
ID: 908351552