2. Praca
  3. Energetyka
  4. Konwencjonalna
  5. Konwencjonalna - Zachodniopomorskie
  6. Konwencjonalna - Gryfice
Biuro UniKadr
Dodane Dzisiaj o 10:45

Kierownik robót elektrycznych i elektroenergetycznych

Lokalizacja

Gryfice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

UniKadr Biuro Doradztwa Personalnego to agencja pracy i instytucja szkoleniowa, działająca na rynku pracy od 25 lat. Zajmujemy się rekrutacją i doborem personelu, wykonujemy badania zawodowo-kompetencyjne, szkolenia oraz doradztwo w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi.

Obecnie poszukujemy dla swojego Klienta, odpowiedniego Kandydata na stanowisko:

Kierownik robót elektrycznych i elektroenergetycznych miejsce pracy: Szczecin i Gryfice ; nr ref.: KR/02/2024

Zakres obowiązków:

• Bezpośredni nadzór nad budowami branży elektroenergetycznej

• Sprawowanie nadzoru nad jakością i terminowością realizowanych budów

• Sporządzanie harmonogramów, budżetów, raportów, zestawień

• Koordynacja pracy ekip własnych i podwykonawców

• Miejsce pracy: Szczecin i Gryfice

Wymagania:

• Uprawnienia budowlane w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych

• Prawo jazdy kat. B

• Doświadczenie na podobnym stanowisku

• Umiejętność skutecznego organizowania i kierowania robotami budowlanymi

• Gotowość do realizacji prac na terenie całego województwa

Firma oferuje:

• Atrakcyjne wynagrodzenie

• Stabilne warunki zatrudnienia

• Niezbędne narzędzia pracy

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Gryfice,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Gryfice
ID: 912140820