2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Małopolskie
  5. Budowa / remonty - Brzesko
Praca
Dodane 01 maja 2024

Kierownik Robót - Inżynier Budowy z uprawnieniami budowlanymi

Wynagrodzenie

8 000 - 15 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Brzesko

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Częste podróże służboweKadra kierownicza

Opis

Opis stanowiska:

  • osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie kierowała robotami budowlanymi w realizowanych kontraktach

  • realizujemy inwestycje "pod klucz" w formie Generalnego Wykonawstwa

  • w szczególności obiekty handlowe i przemysłowe

  • kontrakty na terenie Polski południowej

  • praca w delegacji

Obowiązki:

  • kompleksowe prowadzenie robót budowlanych,

  • sprawowanie bezpośredniego nadzoru nad pracownikami,

  • kontakt i koordynacja działań z kierownikiem budowy,

  • analiza projektu, przygotowanie i organizacja prac budowlanych,

  • prowadzenie dokumentacji budowy zgodnie z wymaganiami prawa budowlanego,

  • kontrola jakości wykonywanych prac na każdym jej etapie,

  • koordynacja robót budowlano-montażowych,

  • koordynacja pracowników oraz podwykonawców,

  • przygotowanie oraz rozliczanie zakupów materiałowych budowlanych,

  • przygotowanie dokumentacji powykonawczej,

  • uczestniczenie w czynnościach odbioru i zapewnienie usunięcia wad,

  • przekazanie obiektu inwestorowi,

Wymagania:

  • uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno-budowlanej, lub drogowej

  • wykształcenie wyższe-techniczne, budowlane

  • umiejętność pracy na komputerze (MS Office),

  • dyspozycyjność oraz wysoka samoorganizacja,

  • umiejętność pracy w zespole i dynamizm w działaniu,

  • gotowość podjęcia pracy w delegacji

  • prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy:

  • całoroczne i stabilne zatrudnienie w firmie działającej nieprzerwanie od 1991r.

  • pełne ubezpieczenie zdrowotne i emerytalne od rzeczywistych zarobków a nie od średniej krajowej

  • szkolenia umożliwiające zdobycie nowych kwalifikacji i doświadczenia zawodowego

  • pracę w doświadczonym, harmonijnym zespole.

  • pakiet socjalny - prywatne ubezpieczenie medyczne.

Lokalizacja

Brzesko,

Małopolskie

Małopolskie, Brzesko
ID: 666885691