2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Warmińsko-mazurskie
  5. Budowa / remonty - Kętrzyn
Dodane 11 kwietnia 2024

Kierownik robót mostowych/ inżynier

Lokalizacja

Kętrzyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Częste podróże służbowe

Praca na stanowisku Kierownika robót mostowych/ inżyniera budowy na robotach związanych z obiektami inżynieryjnymi na linii kolejowej nr 38 Giżycko- Korsze

Zakres obowiązków:

  • koordynowanie powierzonym zakresem robót mostowych związanych z infrastrukturą oraz robotami towarzyszącymi zgodnie z wyznaczonymi standardami firmy i zgodnie z prawem budowlanym

  • koordynacja oraz kontrola nad robotami realizowanymi siłami własnymi oraz zespołami podwykonawców

  • monitorowanie postępu prac, terminowości oraz kosztów projektu

  • udział w procesie wyboru, kontraktowania oraz rozliczania firm podwykonawczych

  • zapewnienie przestrzegania norm budowlanych i przepisów bezpieczeństwa pracy

  • ścisła współpraca z kierownikiem budowy oraz innymi współpracownikami

  • weryfikacja dokumentacji projektowej oraz nadzór nad dokumentacją techniczną

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe

  • uprawnienia budowlane do kierowania robotami w specjalności mostowej

  • prawo jazdy kat. B

  • znajomość obsługi MS Office

  • umiejętność efektywnej organizacji pracy

  • obsługa programu AutoCAD

Oferujemy:

  • umowa o pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie i systematyczne podwyżki oraz premie uznaniowe

  • współfinansujemy pakiet medyczny

Lokalizacja

Kętrzyn,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Kętrzyn
ID: 909470465