2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Mazowieckie
  5. Budowa / remonty - Mszczonów
Dodane 29 kwietnia 2024

Kierownik Robót Mostowych/Inżynier Budowy Robót Mostowych

Wynagrodzenie

12 000 - 18 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Mszczonów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweKadra kierownicza

DETAL MOSTY – firma zajmująca się budową oraz remontami obiektów mostowych, działająca jako Generalny Wykonawca, poszukuje pracownika na stanowisko:

Opis stanowiska:

- sprawowanie bezpośredniego nadzoru nad realizacją robót w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentację techniczną i harmonogramy

- sprawowanie bezpośredniego nadzoru nad ekipami własnymi i podwykonawcami

- dbałość o terminowość i prawidłowość wykonanych prac pod względem technicznym

- współpraca z działem technicznym celem pozyskania niezbędnych zasobów do wykonania robót - usługodawców, materiałów itp

- współpraca z działem technicznym celem prowadzenia dokumentacji budowy

Wymagania:

  • ukończone studia kierunkowe inż. lub mgr

  • doświadczenie w kierowaniu robotami mostowymi

  • doświadczenie w kierowaniu prac remontowych będzie dodatkowym atutem

  • prawo jazdy kat. B

  • gotowość do pracy w delegacji

Oferujemy:

  • atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia (przejrzysta umowa o pracę)

  • pracę z w przyjaznej atmosferze oraz z dynamicznym i młodym zespołem

  • niezbędne narzędzia do pracy

Miejsce pracy:

Obecnie rekrutujemy na budowę na terenie województwa mazowieckiego (Mszczonów)

Poza tym realizujemy zadania na terenie województw: dolnośląskiego, świętokrzyskiego, podkarpackiego i małopolskiego

Lokalizacja

Mszczonów,

Mazowieckie

Mazowieckie, Mszczonów
ID: 911868764