2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Mazowieckie
  5. Budowa / remonty - Radom
Dodane 26 kwietnia 2024

Kierownik Robót Mostowych_Koordynator Robót Mostowych

Lokalizacja

Radom

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

DETAL MOSTY – firma zajmująca się budową oraz remontami obiektów mostowych, działająca jako Generalny Wykonawca, poszukuje pracownika na stanowisko:

Kierownik Robót Mostowych/Koordynator Robót Mostowych

Opis stanowiska:

- bezpośredni kontakt z przedstawicielami Zamawiającego na prowadzonych budowach

- ustalanie harmonogramów robót z bezpośrednim nadzorem poszczególnych budów

- rozwiązywanie bieżących problemów technicznych/logistycznych/kadrowych z bezpośrednim nadzorem poszczególnych budów

- kontrola terminowości i prawidłowości wykonanych prac pod względem technicznym

- zlecanie działu technicznu zadań celem pozyskania niezbędnych zasobów do wykonania robót - usługodawców, materiałów itp

- współpraca z działem technicznym celem prowadzenia dokumentacji budowy

- praca hybrydowa łącząca pracę w biurze z bieżącymi wyjazdami na realizowane budowy

Wymagania:

-ukończone studia kierunkowe inż. lub mgr

- doświadczenie w kierowaniu robotami mostowymi

- prawo jazdy kat. B

- gotowość do wyjazdów na budowy oddalone od miejsca zamieszkania

Oferujemy:

- atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia

- pracę z w przyjaznej atmosferze oraz z dynamicznym i młodym zespołem

- niezbędne narzędzia do pracy

Miejsce pracy:

Biuro firmy znajduję się w Biertowicach koło Myślenic (małopolska)

Realizujemy zadania na terenie województw: mazowieckiego, świętokrzyskiego, dolnośląskiego, podkarpackiego i małopolskiego

Lokalizacja

Radom,

Mazowieckie

Mazowieckie, Radom
ID: 912972356