2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Opolskie
  5. Budowa / remonty - Kędzierzyn-Koźle
  6. Budowa / remonty - Blachownia Śląska
Dodane 30 kwietnia 2024

Kierownik Robót Sanitarnych

Lokalizacja

Kędzierzyn-Koźle, Blachownia Śląska

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweKadra kierowniczaPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Zatrudnimy Kierownika Robót Sanitarnych

opis stanowiska :

  • Nadzór nad realizowanymi przez firmę robotami instalacyjnymi w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentację techniczną i harmonogram;

  • Bezpośredni nadzór nad pracownikami oraz firmami podwykonawczymi w tym koordynacja robót na placu budowy;

  • Nadzór nad dostawami urządzeń w tym weryfikacja dostarczonych urządzeń pod kątem zgodności z dokumentacją projektową oraz obowiązującymi normami;

  • Koordynacja przebiegu procesu realizacji w zakresie terminów, odbiorów etapów robót i rozliczeń;

  • Odpowiedzialność za jakość, terminowość realizowanych prac oraz za dyscyplinę finansową podczas realizacji kontraktu;

  • Nadzór nad realizacją robót z zgodnie z zasadami BHP;

  • Prowadzenie dokumentacji budowy;

  • Współpraca z przedstawicielami Inwestora oraz projektantami;

  • Rozwiązywanie problemów technicznych na budowie;

Zapewniamy:

  • Umowę o pracę

  • Wszelkie konieczne narzędzia do pracy

Opolskie

Opolskie, Kędzierzyn-Koźle, Blachownia Śląska
ID: 721148951