2. Praca
  3. Inżynieria
  4. Inżynieria - Śląskie
  5. Inżynieria - Bielsko-Biała
Dodane 10 maja 2024

Kierownik robót sanitarnych- instalacje wentylacji, klimatyzacji

Lokalizacja

Bielsko-Biała

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Firma instalacyjna z 20 letnim doświadczeniem zatrudni:

Kierownika HVAC z uprawnieniami instalacyjnymi

Wymagania konieczne:

-wykształcenie wyższe (uprawnienia w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wod-kan bez ograniczeń);

-doświadczenie min. 3 lata;

-dyspozycyjność;

-prawo jazdy kat. B.

Obowiązki:

koordynowanie inwestycji, zarządzanie pracownikami wykonującymi zlecone prace, rozliczanie podwykonawców i nadzorowanie ich pracy, uczestnictwo w rozliczaniu kosztów inwestycji.

Zapewniamy pracę na podstawie umowy w stabilnej firmie, dostęp do podstawowych narzędzi pracy, pracę na inwestycjach w województwie śląskim i małopolskim

Dla osoby spoza województwa zapewniamy mieszkanie służbowe.

Praca w Bielsku-Białej.

KONTAKT:

Osoby zainteresowane powyższą ofertą prosimy o przesłanie aplikacji (CV + list motywacyjny) .

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami

Lokalizacja

Bielsko-Biała,

Śląskie

Śląskie, Bielsko-Biała
ID: 917366498