2. Praca
  3. Inżynieria
  4. Inżynieria - Śląskie
  5. Inżynieria - Gliwice
  6. Inżynieria - Stare Gliwice
Dodane 06 maja 2024

Kierownik robót sanitarnych / inżynier budowy

Wynagrodzenie

6 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gliwice, Stare Gliwice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyKadra kierownicza

Nasza firma od ponad 20 lat wykonuje instalacje centralnego ogrzewania, instalacje wodno-kanalizacyjne, instalacje gazowe oraz sieci, przyłącza i węzły ciepłownicze.

W związku z dynamicznym rozwojem szukamy osoby na stanowisko Kierownika Robót Sanitarnych lub inżyniera budowy (z możliwością uzyskania uprawnień budowlanych)

 Opis stanowiska i obowiązków:

  • Kierowanie robotami w zakresie instalacji i sieci sanitarnych.

  • Nadzorowanie i koordynowanie pracy pracowników technicznych oraz podwykonawców.

  • Optymalizacja realizacji robót branży sanitarnej i uzgadnianie z zamawiającym rozwiązań zamiennych.

Wymagania:

  •    Wykształcenie wyższe inżynierskie - Inżynieria i Ochrona Środowiska lub pokrewne

  •    Znajomość MS Office

  •    Prawo jazdy kat. B

Mile widziane uprawnienia budowlane w powyższej specjalności.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę;

  • Realizacje i budowy na terenie Aglomeracji Śląskiej (bez delegacji)

  • Możliwość zdobycia doświadczenia i uprawnień budowlanych

  • Pracę w doświadczonym zespole wykonawczym prze zarówno mniejszych jak i większych kontraktach;

  • Miłą atmosferę w pracy;

  • Ubezpieczenie medyczne;

Zapewniamy samochód służbowy i niezbędne narzędzia pracy

Zainteresowanych Kandydatów spełniających wymagania prosimy o przesłanie aplikacji drogą mailową lub kontakt telefoniczny pod numerem +48*******51

Śląskie

Śląskie, Gliwice, Stare Gliwice
ID: 668198907