2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Małopolskie
  5. Budowa / remonty - Brzesko
Dodane 17 kwietnia 2024

Kierownik robót torowych/drogowych z uprawnieniami

Lokalizacja

Brzesko

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Firma POLKOL Sp. z o.o. z siedzibą w Pszczewie, działająca w branży kolejowej, drogowej i kubaturowej na terenie Polski i Niemiec poszukuje do swojego zespołu KIEROWNIKA ROBÓT TOROWYCH/DROGOWYCH z doświadczeniem w robotach na podtorzu, tj.

  • roboty ziemne podtorza,

  • wbudowanie warstwy z niesortu,

  • wbudowanie subwarstwy tłucznia

Obecnie poszukujemy pracownika na kontrakt realizowany na terenie Nowego Sącza.

Główne obowiązki:

  • nadzór nad realizacją robót zgodny z założeniami oraz przepisami prawa budowlanego i BHP,

  • planowanie, koordynowanie i nadzorowanie terminowości wykonania robót zgodnie z harmonogramem,

  • prowadzenie dokumentacji wykonanych robót,

  • rozliczanie i nadzorowanie pracy podwykonawców i pracowników w celu sprawnej realizacji inwestycji,

  • planowanie i koordynowanie dostaw,

  • nadzór nad zgodnością wykonywania robót z Projektem Wykonawczym/Budowlanym,

  • raportowanie bieżącego postępu robót.

Wymagania:

  • uprawnienia budowlane do kierowania robotami drogowymi/kolejowymi,

  • wykształcenie: wyższe techniczne (tytuł inżyniera lub magistra inżyniera budownictwa – najlepiej w specjalności kolejowej lub drogowej),

  • umiejętność analizy dokumentacji technicznej/projektowej i odczytywania danych,

  • prawo jazdy kat. B,

  • gotowość do wyjazdów służbowych,

  • samodzielność i zdolności organizacyjne,

  • umiejętność kierowania zespołem pracowników,

  • zaangażowanie w powierzone zadania,

  • mobilizacja i chęć do pracy,

  • mile widziana znajomość języka niemieckiego,

  • mile widziana podstawowa znajomość obsługi programu typu AutoCad.

Firma oferuje:

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności,

  • zatrudnienie w dogodnej formie,

  • niezbędne narzędzia do realizacji powierzonych zadań (telefon, laptop, samochód służbowy),

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku budowlanym,

  • pracę w zgranym zespole,

  • możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia zawodowego - również na rynku zagranicznym, możliwość rozwoju zawodowego.

POLKOL- BUDUJEMY PRZYSZŁOŚĆ

Klikając w przycisk „Wyślij” zgadzasz się na przetwarzanie przez firmę Polkol Sp. z o.o. Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Lokalizacja

Brzesko,

Małopolskie

Małopolskie, Brzesko
ID: 912485012