2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Pomorskie
  6. Kucharz - Kosakowo
Dodane 26 kwietnia 2024

Kucharz bankietowy

Lokalizacja

Kosakowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie, Inny

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Zatrudnię kucharz do pracy w restauracji/domu bankietowym w Kosakowie - Restauracja Kaszubska. Praca głównie przy przygotowywaniu i wydawaniu imprez okolicznościowych, takich jak : stypy, chrzciny, urodziny i wesela. Kuchnia tradycyjna polska.

Liczymy na wieloletnią współpracę.

Obowiązki:

  • przygotowywanie posiłków i wydawanie imprez okolicznościowych,

  • współpraca oraz zarządzanie pracownikami młodocianymi,

  • odpowiedzialność i samodzielność

Oferujemy:

  • formę zatrudnienia według ustaleń,

  • elastyczne godziny pracy dostosowane do zamówionych imprez,

  • wynagrodzenie do ustalenia,

  • posiłek pracowniczy,

  • dobre warunki pracy.

Kontakt: Jolanta 50*******14

Lokalizacja

Kosakowo,

Pomorskie

Pomorskie, Kosakowo
ID: 737657814