2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Manager restauracji
  5. Manager restauracji - Pomorskie
  6. Manager restauracji - Kosakowo
Dodane 26 kwietnia 2024

Kierownik Sali / Kierowniczka sali / Kelner z doświadczeniem

Lokalizacja

Kosakowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie, Inny

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Zatrudnię Kierownika Sali do pracy w restauracji/domu bankietowym w Kosakowie - Restauracja Kaszubska. Praca głównie przy przygotowywaniu i obsłudze oraz dopilnowywaniu imprez okolicznościowych, takich jak : stypy, chrzciny, urodziny i wesela. Praca biurowa: przyjmowanie klientów w biurze. Rozliczanie imprez, przygotowywanie grafików. Liczymy na wieloletnią współpracę.

Obowiązki:

  • przygotowywanie i obsługa imprez okolicznościowych,

  • współpraca oraz zarządzanie pracownikami młodocianymi,

  • Przyjmowanie i rozliczanie imprez

  • przygotowywanie grafików

  • odpowiedzialność i samodzielność

Oferujemy:

  • umowę o pracę lub inną formę zatrudnienia według ustaleń,

  • elastyczne godziny pracy dostosowane do zamówionych imprez,

  • wynagrodzenie do ustalenia,

  • posiłek pracowniczy,

  • dobre warunki pracy.

Kontakt: Jolanta 50*******14

Lokalizacja

Kosakowo,

Pomorskie

Pomorskie, Kosakowo
ID: 903908188