2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Śląskie
  6. Kelner, barman, barista - Bielsko-Biała
Dodane 19 kwietnia 2024

Kierownik sali/szef sali restauracja sushi/kelner Itamae Sushi Bielsko

Wynagrodzenie

24 - 30 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Bielsko-Biała

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Restauracja Itamae Sushi to miejsce tworzone przez wyjątkowych ludzi, którzy z pasją i zaangażowaniem dbają o najdrobniejsze szczegóły.

Poszukujemy do zespołu osoby na stanowisko kelnera i kierownika sali. Praca w pełnym wymiarze godzin (ok. 170 h miesięcznie). Zależy nam na stałej współpracy.

Jeśli jesteś gościnny/a, masz mnóstwo energii do działania, potrafisz organizować pracę zespołu, dobrze radzisz sobie z powierzonymi zadaniami, a do tego jesteś pracowity/a i odpowiedzialny/a to znak, że szukamy właśnie Ciebie. Potrzebujemy osób ambitnych, zadaniowych i gotowych do podejmowania wyzwań.

Obowiązki:

- zarządzanie 5 os. zespołem kelnerskim (szef sali)

- rekrutacja i wdrażanie do pracy nowych kelnerów (szef sali)

- tworzenie grafików kelnerskich (szef sali)

- zamówienia napojów, chemii (szef sali)

- obsługa Gości restauracji

Oferujemy:

- stałe zatrudnienie

- atrakcyjne wynagrodzenie (pensja, system premiowy)

- pracę w zgranym zespole

- możliwość rozwoju

- profesjonalne wdrożenie do pracy (szkolenie stanowiskowe, jasny zakres obowiązków)

Wymagania:

- ukończone 18 lat

- książeczka sanepidowska

- dyspozycyjność

- konieczne doświadczenie na w/w stanowisku min. 2 lata (szef sali)

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV na podany adres mailowy.

Lokalizacja

Bielsko-Biała,

Śląskie

Śląskie, Bielsko-Biała
ID: 891894186