2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Zarządzanie sprzedażą
  5. Zarządzanie sprzedażą - Zachodniopomorskie
  6. Zarządzanie sprzedażą - Szczecin
  7. Zarządzanie sprzedażą - Centrum
Dodane 25 kwietnia 2024

Kierownik Salonu | CH Galaxy

Wynagrodzenie

6 000 - 9 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Szczecin, Centrum

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Praca zmianowa, Elastyczny czas pracySamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja onlineKadra kierownicza

Od 1976 roku tworzymy wyjątkową biżuterię, w której przenosimy to co ulotne w ponadczasową doskonałość. Umiejętnie łączymy rzemiosło i sztukę, podkreślając ponadprzeciętność piękna w każdym produkcie. Od 2017 roku SAVICKI.pl jest jednym z najszybciej rozwijających się sklepów internetowych w branży jubilerskiej w Polsce. Posiadamy biuro w Zielonej Górze i Lublinie oraz salony stacjonarne.

W związku z dynamicznym rozwojem naszej marki poszukujemy do zespołu osoby na stanowisko Kierownika Salonu Stacjonarnego, która będzie odpowiedzialna za efektywne zarządzanie salonem, obsługę klienta oraz utrzymanie najwyższych standardów naszej marki.

Twoimi głównymi zadaniami będą:

  • Zarządzanie Salonem oraz zespołem pracowników,
  • Dbanie o realizację celów sprzedażowych i budowaniu pozytywnego wizerunku marki,
  • Ścisłe monitorowanie wyników sprzedaży i podejmowanie działań naprawczych w przypadku niedostatecznych wyników,
  • Aktywna obsługa klienta, doradztwo oraz budowanie długofalowych relacji z klientami poprzez wykonywanie telefonów, kontakt bezpośredni, finalizację sprzedaży online etc.
  • Koordynacja pracy zespołu sprzedażowego, dbanie o motywację i rozwój pracowników,
  • Przestrzeganie i egzekwowanie standardów obsługi klienta oraz procedur firmy, żeby były one na jak najwyższym poziomie oraz budowały jeszcze lepszy wizerunek marki,
  • Sporządzanie grafików pracy, zestawień i raportów,
  • Rekrutacja i wdrażanie pracowników.

Oczekujemy od Ciebie:

  • Doświadczenia w pracy na stanowisku kierowniczym w handlu detalicznym (mile widziane doświadczenie w branży jubilersko-zegarmistrzowskiej),
  • Umiejętności zarządzania i motywowania pracowników,
  • Umiejętności planowania i organizacji pracy,
  • Zdolności wyznaczania oraz kontrolowania krótko i długoterminowych planów sprzedażowych,
  • Zorientowania na wyniki i wyznaczone cele jakościowe,
  • Profesjonalizm we wszystkich działaniach związanych z procesem sprzedaży i obsługi Klienta,
  • Dobra znajomość obsługi komputera, w tym pakietu MS Office,
  • Kreatywność oraz silna orientacja na osiągnięcie celu.

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • STABILIZACJA. Pracując z nami nie będziesz musiał martwić się o przyszłość. Zapewniamy stałą współpracę i ciekawe, zmieniające się projekty w środowisku dóbr luksusowych.
  • ROZWÓJ. U nas każdy pracownik jest na wagę złota. Dołożymy wszelkich starań, aby zadbać o Twój rozwój zawodowy.
  • CZAS PRACY, wspólnie zdecydujemy o najdogodniejszych godzinach pracy.
  • WSPARCIE ZESPOŁU. Możesz liczyć na przyjacielski uśmiech oraz pomocną radę każdego z członków naszego zespołu. Stawiamy na bezpośredni kontakt – wszyscy mówimy sobie po imieniu, niezależnie od stanowiska
  • W SAVICKI masz realną szansę na realizację swoich własnych pomysłów. Każda idea jest na wagę złota!

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Centrum
ID: 910990487