2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Zarządzanie sprzedażą
  5. Zarządzanie sprzedażą - Mazowieckie
  6. Zarządzanie sprzedażą - Mińsk Mazowiecki
Dodane 08 kwietnia 2024

Kierownik salonu Dastan Mińsk Mazowiecki 3/4 etatu

Lokalizacja

Mińsk Mazowiecki

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: NieKadra kierownicza

Opis

KIEROWNIK SALONU DASTAN

Miejsce pracy: Mińsk Mazowiecki

DASTAN to marka z trzydziestoletnim doświadczeniem w kreowaniu mody męskiej i stabilną pozycją na rynku. Czy tak jak my uważasz, że moda to nie tylko ubrania, ale także stan umysłu? Oglądając pokazy najlepszych marek i projektantów jesteś podekscytowany, a modę uważasz za sztukę? Chciałbyś mieć z nią związek i budować w niej swoją ścieżkę kariery? Dołącz do nas! DASTAN poszukuje pasjonatów, którzy chcą pracować i rozwijać się. Jeśli chcesz mieć wpływ na funkcjonowanie marki, jej rozwój i wygląd, zgłoś się do nas i zostań kierownikiem salonu. Czeka na Ciebie ciekawa praca w rozwijającej się marce i bezpieczeństwo w postaci m.in. umowy o pracę. Zacznij jako kierownik salonu, a kto wie jak potoczy się Twoja kariera?!

Zakres obowiązków:

·         aktywna obsługa klienta zgodna ze standardami firmy

·         dbanie o odpowiednią ekspozycję towaru

·         dbanie o odpowiednią estetykę salonu

·         prowadzenie dokumentacji sprzedażowej i personalnej

Oczekujemy:

·         doświadczenia w handlu (mile widziane – odzieżą męską)

·         umiejętności planowania pracy

·         samodzielności, skuteczności i wysokiej motywacji

·         zainteresowania i pasji do mody

·         wyczucia stylu

·         umiejętności pracy z klientem

·         otwartości i łatwości budowania relacji

·         sumienności i uczciwości

Oferujemy:

·         umowę o pracę 3/4 etatu

·         pracę w stabilnej marce z trzydziestoletnim doświadczeniem

·         szkolenia i możliwość stałego rozwoju

·         pracę w młodym, kreatywnym zespole

·         możliwość tworzenia nowego wizerunku marki

Prosimy o dopisanie poniższych treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych, dodatkowych względem art. 22 Kodeksu Pracy.”

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na czas bieżącej rekrutacji oraz przez 3 miesięcy po jej zakończeniu. „

„Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych podmiotom franczyzowym, marki DASTAN, jedynie w celach związanych z rekrutacją. "

Informujemy, że Państwa dane osobowe będą administrowanie przez Administratora

DASTAN-SYN Damian Staniaszek, NIP 73*****144, ks. Ściegiennego 38, 95-080 Tuszyn

 Przetwarzanie danych jest realizowane w celu prowadzonej rekrutacji oraz odbywa się na podstawie przepisów prawa - Ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy. W przypadku podania danych dodatkowych względem przepisów prawa, przetwarzania po zakończonej rekrutacji lub w przypadku umożliwienia przekazywania danych podmiotom franczyzowym, przetwarzanie odbywa się na podstawie wyrażonej zgody. Mają Państwo prawo do cofnięcia zgody bez wpływu na prawo przetwarzania dokonane na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.

Dane osobowe mogą być udostępniane podmiotom zewnętrznym, na które wyrażono zgodę oraz podmiotom realizującym obsługę poczty elektronicznej. Przetwarzanie danych będzie realizowane przez okres 3 miesięcy.

Przysługują Państwu prawa dostępu i aktualizacji podanych danych, prawo do żądania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z przysługujących praw można skorzystać poprzez kontaktując się z Administratorami. Z realizowanym celem nie jest związane profilowanie.

Lokalizacja

Mińsk Mazowiecki,

Mazowieckie

Mazowieckie, Mińsk Mazowiecki
ID: 849032339