2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Łódzkie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Sieradz
Dodane Dzisiaj o 14:28

Kierownik Salonu Optycznego w Sieradzu

Lokalizacja

Sieradz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Poszukujemy Kandydatów na stanowisko Kierownika w Salonu Optycznego w Sieradzu.

Twój zakres obowiązków:

  • odpowiedzialność za prawidłowe funkcjonowanie salonu

  • organizacja pracy zespołu salonu, w tym organizacja czasu pracy

  • motywowanie i ocena pracowników

  • realizacja planów sprzedażowych

  • obsługa klientów według najwyższych standardów obsługi

Nasze wymagania:

  • doświadczenie w prowadzeniu punktu sprzedażowego, handlowego, usługowego  (mile widziane doświadczenie w branży optycznej)

  • dyspozycyjność

  • łatwość w nawiązywaniu i podtrzymywaniu kontaktów

  • dbanie o wizerunek salonu

  • wysoka kultura osobista

  • optymizm, inicjatywa

To oferujemy

  • umowę o pracę

  • dodatkowe wynagrodzenie prowizyjne uzależnione od wyników sprzedaży salonu

  • pracę w zgranym zespole i przyjaznej atmosferze

  • szkolenie niezbędne do podjęcia pracy na w/w stanowisku

Jeśli jesteś zainteresowany/-a przedstawieniem nam swojej kandydatury, zachęcamy do wysłania aktualnego CV poprzez formularz kontaktowy znajdujący się w ogłoszeniu.

Lokalizacja

Sieradz,

Łódzkie

Łódzkie, Sieradz
ID: 912207438