2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Łódzkie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Tomaszów Mazowiecki
Katarzyna
Dodane 03 maja 2024

Kierownik salonu Ryłko - TOMASZÓW MAZOWIECKI

Lokalizacja

Tomaszów Mazowiecki

Pełny etat

Typ umowy

Inny

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowa, Praca w weekendyKadra kierownicza

RYŁKO jest polską firmą rodzinną, jedną z najdynamiczniej rozwijających się w branży obuwniczej w Polsce.  Nasze salony zlokalizowane są w najbardziej prestiżowych galeriach handlowych w Polsce. Od 60 lat tworzymy markę, która podbija serca klientek i klientów jakością i ponadczasowością naszych modeli. Jesteśmy ambitni, wciąż szukamy nowych wyzwań i dążymy do tego, by stawać się coraz lepszymi. Naszą największą siłą jest nasz zespół. Łączymy osoby, które żyją z pasją, kochają modę oraz z optymizmem patrzą na świat. To dzięki ich energii wciąż mamy odwagę sięgać po więcej! Chcesz być częścią czegoś wyjątkowego? Dołącz do nas!

Do naszego zespołu poszukujemy kandydata/kandydatki na stanowisko Kierownik salonu Ryłko – Tomaszów Mazowiecki

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie podległym zespołem sprzedażowym (rekrutacja, motywowanie, szkolenie i rozwój)

  • Realizacja założonych celów sprzedażowych (praca na wskaźnikach)

  • Budowanie trwałych relacji z Klientami w oparciu o najwyższe standardy

  • Dbanie o wygląd i estetykę salonu zgodnie ze standardami firmy

  • Zapewnienie przestrzegania procedur wewnątrzfirmowych

Nasze wymagania

  • Samodzielność oraz wysokie umiejętności organizacji pracy własnej i zespołu

  • Budowanie relacji i dbanie o pozytywne doświadczenie Klientów

  • Wysokie umiejętności interpersonalne

  • Pozytywna energia, entuzjazm i zaangażowanie

  • Własna działalność gospodarcza lub gotowość do jej założenia

To oferujemy

  • Stabilne miejsce pracy w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej i dynamicznym rozwoju

  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz premie adekwatne do osiąganych wyników

  • Możliwość podnoszenia kompetencji zawodowych poprzez system szkoleń

  • Modne obuwie w atrakcyjnych cenach

  • Prezent na urodziny

  • Spotkania integracyjne

  • Stażowe - dofinansujemy Twoje wakacje

Dla nas praca to pasja!

Jeśli Twoje oczekiwania identyfikują się z naszymi i chcesz dołączyć do zespołu Ryłko aplikuj już teraz!

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Tomaszów Mazowiecki,

Łódzkie

Łódzkie, Tomaszów Mazowiecki
ID: 914658163