2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Zarządzanie sprzedażą
  5. Zarządzanie sprzedażą - Lubuskie
  6. Zarządzanie sprzedażą - Gorzów Wielkopolski
Venezia
Dodane 29 kwietnia 2024

Kierownik salonu - Venezia Galeria ASKANA Gorzów Wlkp.

Lokalizacja

Gorzów Wielkopolski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: Nie

Opis

Kierownik Salonu

Jeśli interesujesz się modą, jesteś osobą entuzjastycznie nastawioną do życia, lubisz bezpośredni kontakt z klientem i pracę w zespole, zgłoś się do nas!

Miejsce pracy: VENEZIA Galeria ASKANA Gorzów Wielkopolski

Wymiar pracy: 1 etat

Typ umowy: umowa o pracę

Od kandydatów oczekujemy:

·         doświadczenia na stanowisku kierowniczym

·         wykształcenia min. średniego (zakończona nauka)

·         dyspozycyjności (praca również  w weekendy)

·         kultury osobistej

Wybranym osobom oferujemy:

·         atrakcyjne wynagrodzenie

·         możliwość rozwoju zawodowego

·         pracę w przyjaznej atmosferze

·         prywatną opiekę medyczną

·         możliwość dołączenia do grupowego ubezpieczenia na życie GENERALI dla pracownika i rodziny

·         dofinansowanie do wypoczynku

·         dofinansowanie do programu FitProfit

·         zniżki na nasz asortyment

·         szkolenia ze sprzedaży i obsługi Klienta

·         paczki świąteczne

Zakres Obowiązków:

•    Zarządzanie i szkolenie zespołu pracowników salonu,

•     Utrzymywanie kluczowych wskaźników sprzedaży na wymaganym poziomie,

•     Obsługa programu sprzedaży, przyjmowanie dostaw,  zwrotów oraz reklamacji,

•     Dbałość o ekspozycję produktów we współpracy z Działem VM,

•     Udział w inwentaryzacjach salonu.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem poprzez formularz.

Zastrzegamy sobie prawo udzielenia odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty.

Prosimy o dołączenie do aplikacji następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przekazanych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb procesu rekrutacyjnego na stanowisko objęte procesem rekrutacji (art. 6 ust. 1 lit. a, RODO

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Gorzów Wielkopolski,

Lubuskie

Lubuskie, Gorzów Wielkopolski
ID: 910341637