2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Kujawsko-pomorskie
  5. Prace magazynowe - Koronowo
Dodane 11 kwietnia 2024

Kierownik serwisu/logistyk

Lokalizacja

Koronowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Firma Wimar Sp. z o.o. z siedzibą w Koronowie k. Bydgoszczy jest polska firmą, która prężnie działa na terenie województwa kujawsko-pomorskiego. Posiadamy wieloletnie doświadczenie przy realizacji sieci kanalizacji sanitarnych, deszczowych oraz systemów wodociągowych. Poszukujemy:

Kierownika bazy sprzętowej

Obowiązki

  • zabezpieczenie realizowanych zadań w jednostki sprzętowo-transportowe,

  • zarządzenie zasobami oraz całą bazą sprzętu wraz z rozliczeniem paliwa

  • zarządzanie flotą samochodową

  • zapewnienie terminowych napraw sprzętu, przeglądów środków transportu

  • nadzorowanie pracy warsztatu

Wymagania:

  • Zarządzenie zasobami oraz całą bazą sprzętu wraz z rozliczeniem paliwa,

  • Prawo jazdy kat. B

  • wiedza techniczna z zakresu naprawy maszyn i urządzeń ,

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu umowy o pracę

  • niezbędne narzędzia pracy

Lokalizacja

Koronowo,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Koronowo
ID: 899581535