2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Pomorskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Gdańsk
  7. Kasjer, pracownik sklepu - Śródmieście
Dodane 20 kwietnia 2024

Kierownik sklepu CTO- Centrum Taniej Odzieży. Gdańsk.

Wynagrodzenie

6 000 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gdańsk, Śródmieście

Wymiar pracy

Współpraca B2B

Typ umowy

Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyKadra kierownicza

Sklep z odzieżą używaną CTO- Centrum Taniej Odzieży poszukuje kandydata na stanowisko kierownika sklepu.

Adres: Gdańsk, ul. Rajska 10, Galeria Handlowa Madison.

Twój zakres obowiązków:

  • prowadzenie i zarządzanie sklepem zgodnie ze standardami firmy,

  • zdolność przywódcza i umiejętność motywowania zespołu,

  • zapewnienie profesjonalnej obsługi klienta,

  • dbałość o odpowiednią prezentację towaru,

  • dyspozycyjność.

Zapewniamy:

  • zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • wdrożenie i pełne wsparcie całego zespołu dla Twojej pracy,

  • atrakcyjne wynagrodzenie z przejrzystym modelem premiowania.

Osoby zainteresowane ofertą proszę o przesyłanie CV za pośrednictwem platformy OLX.

  • Klikając w przycisk aplikuj, wyrażasz zgodę na przetwarzanie Swoich danych osobowych zawartych w formularzu rekrutacyjnym oraz CV w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji.

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Śródmieście
ID: 913150143