2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Zarządzanie sklepem
  5. Zarządzanie sklepem - Pomorskie
  6. Zarządzanie sklepem - Gdańsk
  7. Zarządzanie sklepem - Suchanino
Dodane 12 kwietnia 2024

Pracownik obsługi klienta w sklepie cukiernia/piekarnia Morena

Lokalizacja

Gdańsk, Suchanino

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy

Manufaktura Mojej Mamy Sp. z o.o. Sp. K. to firma rodzinna działająca na rynku od 2006 roku, zajmująca się produkcją wyrobów cukierniczych klasy premium. Nasze produkty cechują się fantastycznym smakiem, wykonywane są ręcznie z wysokiej jakości naturalnych składników bez dodatku konserwantów. W związku z prężnym rozwojem naszych sklepów, poszukujemy pracownika na stanowisko: Kierownik Cukierni/Piekarni Gdańsk Morena.

Miejsce pracy - Gdańsk Myśliwskie Wzgórze

Oferujemy:

- stabilne warunki zatrudnienia oraz system premiowania,

- satysfakcjonującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,

- rabat pracowniczy w naszych cukierniach/piekarniach,

Wymagania:

- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

- umiejętność nawiązywania dobrych kontaktów,

- zaangażowanie i pozytywne nastawienie,

- sumienność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych obowiązków,

- odpowiedzialność i umiejętność zarządzania zespołem,

- dbałość o czystość oraz estetykę miejsca pracy,

- punktualność i dyspozycyjność,

- chęć podjęcia współpracy na dłuższy czas,

- doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane,

- aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych – mile widziana.

Obowiązki:

- zarządzanie zespołem pracowników, organizacja pracy,

- sprzedaż wyrobów cukierniczych klasy premium,

- samodzielna obsługa klientów cukierni-piekarni,

- obsługa kasy fiskalnej oraz raportowanie sprzedaży,

- dbałość o czystość i estetyczny wygląd lokalu.

Prosimy o nadsyłanie aplikacji wraz ze zdjęciem z dopiskiem:"Praca kierownik Gdańsk".

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Suchanino
ID: 911291880