2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Zarządzanie sklepem
  5. Zarządzanie sklepem - Dolnośląskie
  6. Zarządzanie sklepem - Wrocław
  7. Zarządzanie sklepem - Fabryczna
Intersport Polska S.A.
Dodane 01 maja 2024

Kierownik Sklepu/INTERSPORT CH Magnolia Park Wrocław

Lokalizacja

Wrocław, Fabryczna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

INTERSPORT to światowa, znana i ceniona sportowa marka detaliczna.

INTERSPORT jest tworzony przez zespół profesjonalistów, których łączy pasja do sportu i chęć dzielenia się nią z innymi.

Jeśli nie boisz się wyzwań, a dzień bez sportu jest dla Ciebie dniem straconym - dołącz do nas koniecznie!

KIEROWNIK SKLEPU

Opis stanowiska:

  • zarządzanie salonem sprzedającym artykuły sportowe,

  • realizacja planów sprzedażowych,

  • planowanie i kontrola zadań podległego personelu,

  • nadzór nad przestrzeganiem przez podległy zespół standardów profesjonalnej obsługi klienta,

  • prowadzenie rekrutacji, zarządzanie personelem,

  • wdrażanie nowych pracowników,

  • planowanie i rozliczanie czasu pracy,

  • otwieranie i zamykanie zmiany,

  • dbanie o wygląd salonu,

  • czynne uczestnictwo w tworzeniu przyjaznej atmosfery i efektywnego zespołu.

Wymagania:

  • doświadczenie zawodowe w obszarze obsługi klienta,

  • umiejętność współpracy i kierowania małym zespołem ludzi,

  • dobra, praktyczna znajomość obsługi komputera, kasy fiskalnej, terminali POS oraz gospodarki magazynowej,

  • umiejętność organizacji pracy własnej i zespołu,

  • komunikatywność, samodzielność, elastyczność,

  • umiejętność dostosowania się do standardów pracy przyjętych w INTERSPORT Polska A.,

  • sportowe pasje będą dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • umowę o pracę,

  • stabilność zatrudnienia,

  • elastyczny czas pracy,

  • zadania zorientowane na kreatywność i nie pozwalające na rutynę,

  • możliwość wdrażania własnych pomysłów i innowacyjnych rozwiązań,

  • dynamiczne i przyjazne środowisko pracy,

  • szeroki pakiet benefitów pozapłacowych (karta sportowa, pakiet medyczny, ubezpieczenie NW, zakupy oferowanych w naszej sieci produktów na preferencyjnych warunkach).

CV prosimy składać już teraz poprzez elektroniczny system rekrutacji.

Bardzo dziękujemy za przesłane aplikacje, jednakże informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane.

Administratorem danych jest Intersport Polska S.A. z siedzibą w Liszki 32-060, Cholerzyn 382. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Fabryczna
ID: 914141072