2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Zarządzanie sklepem
  5. Zarządzanie sklepem - Dolnośląskie
  6. Zarządzanie sklepem - Kłodzko
Dodane Dzisiaj o 11:14

Kierownik Sklepu | Kłodzko | Umowa o prace | Od zaraz!

Lokalizacja

Kłodzko

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmyKadra kierownicza

W firmie Livio Plus cenimy pracowników, dlatego dbamy o stabilne zatrudnienie oraz zapewniamy szeroki pakiet benefitów. Zgrany zespół budujemy dzięki wspólnemu udziałowi w wycieczkach firmowych, wydarzeniach sportowych, akcjach charytatywnych i spotkaniach integracyjnych.

W związku z rozwojem Polska Sieć sklepów spożywczych Livio Plus zatrudni kandydata na stanowisko:

Kierownik Sklepu

Miejsce pracy: Kłodzko

Twój zakres obowiązków:

  • Profesjonalna obsługa Klienta zgodnie ze standardami firmy.

  • Zapewnienie sprawnego funkcjonowania powierzonego sklepu zgodnie ze standardami firmy.

  • Systematyczna kontrola wyglądu sklepu.

  • Zarządzanie zespołem pracowników.

  • Odpowiedzialność za realizację planów sprzedażowych.

  • Odpowiedzialność za dostępność asortymentu oraz ekspozycję towarów.

  • Ścisła współpraca z Menadżerem Regionu.

  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy.

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem.

  • Samodzielność i proaktywność w działaniu.

  • Doświadczenie w branży handlowej, usługach lub gastronomii.

  • Wiedza na temat branży FMCG.

  • Zaangażowanie i motywacja do realizacji celów handlowych.

  • Aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne lub gotowość do ich wyrobienia.

  • Łatwość w nawiązywaniu relacji w pracy w zespole.

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym oraz w weekendy.

To oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie - umowa o pracę

  • Szkolenia, możliwość rozwoju i awansu

  • Możliwość podjęcia pracy od zaraz

  • Program poleceń pracowniczych

  • Wdrożenie pod opieką Managera Regionu

  • Pakiet benefitów dla Ciebie i Twojej rodziny

  • Prywatna opieka medyczna i ubezpieczenie na życie

  • Karta Medicover Sport

  • Bony świąteczne

  • Świąteczne akcje dla dzieci

  • Program Wsparcia Pracowników, zapewniający dostęp do porad finansowych (pożyczki na preferencyjnych warunkach)

  • Fundacji Specjał (pomoc w przypadkach zdarzeń losowych i klęsk żywiołowych)

  • Spotkania integracyjne

  • Wycieczki firmowe z dofinansowaniem pracodawcy (odwiedziliśmy m.in takie miejsca jak: Chorwacja, Grecja, Czechy, Austria)

  • Vouchery na masaże oraz do strefy spa

  • Możliwość korzystania z Ośrodka Wypoczynkowego 'Dolina Wiaru' oraz z Hotelu Splendor (na preferencyjnych warunkach)

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Kłodzko,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Kłodzko
ID: 881271628