2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Lubelskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Krasnystaw
Dodane 10 kwietnia 2024

Kierownik Sklepu/Sprzedawca ROLTEX

Lokalizacja

Krasnystaw

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

ROLTEX to firma prężnie działająca na rynku maszyn rolniczych od ponad trzech dekad. Nasza misja to budowanie silnego partnerstwa z kontrahentami i współpracownikami do osiągania wyznaczonych celów. Dążymy do stworzenia bezpiecznego otoczenia biznesowego dla naszych partnerów kierując się  zasadą najwyższej jakości.

Roltex to sprzedaż, usługi, produkcja czyli kompleksowy partner do nadchodzących zmian i wyzwań nowego świata. Naszym priorytetem na najbliższą dekadę jest digitalizacja oczywiście jednocześnie z realizacją naszej misji.

Zatrudnimy na stanowisko:

Kierownik Sklepu/Sprzedawca - do sklepu z częściami do maszyn rolniczych

Zakres Obowiązków:

  • Kontakt z klientem, sprzedaż części zamiennych i akcesoriów

  • Organizacja i zarządzanie czasem pracy podległego zespołu

  • Obsługa magazynu, przyjmowanie i wydawanie towarów

  • Kontrolowanie i uzupełnianie stanów magazynowych

  • Współpraca z innymi działami w firmie

  • Realizacja założonych planów sprzedaży

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie (preferowane techniczne)

  • Komunikatywność

  • Zaangażowanie i chęć rozwoju

  • Gotowość do pracy w zespole

  • MILE WIDZIANE doświadczenie w branży motoryzacyjnej oraz mechanicznej

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz premie za sprzedaż

  • System szkoleń

  • Możliwość powiększania zakresu kwalifikacji oraz zdobywanie nowych doświadczeń zawodowych

  • Miłą atmosferę w zespole

  • Dofinansowanie do wczasów

Zapraszamy do składania CV.

Lokalizacja

Krasnystaw,

Lubelskie

Lubelskie, Krasnystaw
ID: 910734304