2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Zarządzanie sklepem
  5. Zarządzanie sklepem - Lubuskie
  6. Zarządzanie sklepem - Sulęcin
Dodane 30 kwietnia 2024

Kierownik sklepu Sulęcin

Wynagrodzenie

5 000 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Sulęcin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy

Sieć sklepów Gama w Sulęcinie poszukuje pracownika na stanowisko zastępcy kierownika sklepu.

Oferujemy dobre i stabilne warunki zatrudnienia oraz możliwość rozwoju.

Wymagania:

  • zaangażowanie w powierzone obowiązki oraz chęć nauki

  • umiejętność organizacji i planowania pracy

  • umiejętność pracy w zespole

  • doświadczenie w branży handlowej/gastronomicznej lub pokrewnej mile widziane

  • gotowość do pracy w systemie zmianowy

    Obowiązki:

  • współpraca z zespołem, organizowanie pracy oraz motywowanie pracowników do osiągania celów sprzedażowych

  • zapewnienie wysokiej jakości obsługi klienta i dbanie o profesjonalny wizerunek sklepu

  • dbanie o odpowiednią ekspozycję towarów i utrzymanie porządku w sklepie

  • praca na sali sprzedaży oraz przestrzeganie obowiązujących w sklepie standardów pracy

    Benefity:

  • możliwość zdobycia dodatkowych kwalifikacji i umiejętności zawodowych poprzez szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne

  • program motywacyjny nagradzający za osiągnięcia i zaangażowanie w pracy

  • możliwość awansu w ramach struktury organizacyjnej firmy

  • dofinansowanie do karnetów sportowych, wypoczynku, kosztów dojazdu do pracy, świadczenia socjalne z okazji świąt, wyprawka szkolna dla dzieci.

Jeżeli jesteś osobą energiczną i chętną do nauki, lubiącą pracę w zespole i chcesz dołączyć do Naszego zespołu prześlij swoje CV lub skontaktuj się telefonicznie.

Lokalizacja

Sulęcin,

Lubuskie

Lubuskie, Sulęcin
ID: 915398454