2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Śląskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Bielsko-Biała
Marcin
Dodane 23 kwietnia 2024

Kierownik Sklepu Tchibo Galeria Sfera

Lokalizacja

Bielsko-Biała

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowa, Praca w weekendy

Tchibo to miejsce, w którym oferujemy Klientom produkty różnych kategorii, np. akcesoria do domu, odzież damską i męską, kawę paloną i rozpuszczalną oraz ekspresy do kawy.

Na miejscu można również skosztować aromatycznej kawy i zjeść pyszne ciasto.

Obecnie poszukujemy Kandydata na stanowisko Kierownika Sklepu w Bielsko Białej.

Twój zakres obowiązków:

  • obsługa Klienta,

  • zarządzanie sprzedażą sklepu,

  • delegowanie zadań i organizowanie pracy zespołu,

  • analiza wskaźników KPI i wyznaczania w oparciu o nie celów dla zespołu,

  • zapewnianie najwyższych standardów obsługi Klienta w sklepie,

  • stała współpraca z Kierownikiem Regionalnym.

Nasze wymagania:

  • doświadczenie w zarządzaniu sklepem/salonem sprzedaży,

  • doświadczenie w gastronomii - mile widziane,

  • gotowość do stałej pracy z Klientem,

  • dbałość o przestrzeganie wyznaczonych standardów,

  • pozytywne nastawienie do wykonywanych zadań,

  • chęć ciągłej nauki i poszerzania swoich kompetencji,

  • zorientowanie na realizację celów sprzedażowych.

To oferujemy:

  • umowę o pracę,

  • atrakcyjne zarobki i premię sprzedażową,

  • dodatkowe benefity pozapłacowe (np. dostęp do kafeterii, zniżka pracownicza na zakupy w Tchibo, comiesięczny zapas kawy, upominek z okazji urodzin),

  • bezpłatną opiekę medyczną, kartę Multisport,

  • stały rozwój poprzez szkolenia,

  • perspektywę awansu w strukturze sklepów lub w centrali,

  • dobrą atmosferę pracy.

Jeżeli jesteś zainteresowany/a pracą naszym sklepie w Legnicy, wyślij swoje CV za pomocą przycisku "APLIKUJ TERAZ".

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Bielsko-Biała,

Śląskie

Śląskie, Bielsko-Biała
ID: 908935845