2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Zarządzanie sklepem
  5. Zarządzanie sklepem - Łódzkie
  6. Zarządzanie sklepem - Łęczyca
Dodane 15 kwietnia 2024

Kierownik sklepu Twój Market Łęczyca

Lokalizacja

Łęczyca

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Obowiązki

  • efektywne zarządzanie kilkunastoosobowym zespołem,

  • dbanie o estetyczny wygląd sklepu i właściwy sposób ekspozycji towarów oraz czystość na sklepie,

  • zarządzanie kosztami sklepu oraz eliminowanie strat,

  • realizacja planów wraz z podległym zespołem,

  • zapewnienie funkcjonowania sklepu zgodnie ze standardami firmy,

  • reprezentowanie firmy wobec klientów oraz dostawców,

  • dbanie o dobrą atmosferę w podległym zespole.

Wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • predyspozycje kierowania zespołem,

  • wysokie umiejętności interpersonalne,

  • umiejętność pracy w zespole oraz motywowania pracowników,

  • samodzielności,

  • uczciwości,

  • punktualności,

  • komunikatywności.

Oferujemy

  • umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin,

  • odpowiedzialną i pełną wyzwań pracę w rozwijającej się firmie,

  • atrakcyjne wynagrodzenie wraz z systemem premiowym,

  • możliwość rozwoju i szybkiego awansu,

  • możliwość przystąpienia do ubezpieczeń grupowych na preferencyjnych warunkach,

  • stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie.

Lokalizacja

Łęczyca,

Łódzkie

Łódzkie, Łęczyca
ID: 892374030