2. Praca
  3. Ochrona
  4. Ochrona - Lubelskie
  5. Ochrona - Branew Ordynacka
Dodane 08 kwietnia 2024

Kierownik sklepu ze środkami ochrony roślin

Wynagrodzenie

5 000 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Branew Ordynacka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma zajmująca się sprzedażą środków ochrony roślin oraz nawozów zatrudni osobę na stanowisko kierownik sklepu.

Miejsce pracy: Branew Ordynacka

Główne zadania:

•        zarządzanie obiektem,

•        sprzedaż oraz doradztwo w zakresie stosowania środków ochrony roślin,

•        wprowadzanie faktur zakupu na stan magazynu,

•        zamawianie towaru i przyjmowanie dostaw,

•        dbanie o wizerunek firmy,

•        dbanie o ekspozycję towaru i porządek w sklepie,

•        zapewnienie prawidłowego funkcjonowania sklepu.

Nasze oczekiwania:

•        minimum 2 lata doświadczenia w branży ochrony roślin i nawożenia,

•        doświadczenie w zarządzaniu,

•        motywacja do pracy, nastawienie na osiąganie celów,

•        sumienność i odpowiedzialność,

•        umiejętność pracy w zespole,

•        dyspozycyjność,

•        komunikatywność, łatwość w nawiązywaniu kontaktów z klientami.

Oferujemy:

•        stałe wynagrodzenie oraz premie od uzyskanych wyników,

•        stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

•        możliwość rozwoju zawodowego.

•        praca w zgranym zespole,

Ze względu na szeroki asortyment sprzedażowy, a co za tym idzie długotrwały proces wdrożenia pracownika na stanowisko bardzo prosimy o składanie CV tylko przez osoby faktycznie zainteresowane podjęciem pracy, nietraktujące tej pracy jako dorywczą,

CV prosimy kierować na adres e-mail: kowalik.agropasz[a]gmail.com

Proszę o przesłanie CV z kaluzulą:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."

Lokalizacja

Branew Ordynacka,

Lubelskie

Lubelskie, Branew Ordynacka
ID: 910271924