2. Praca
  3. Produkcja
  4. Zarządzanie produkcją
  5. Zarządzanie produkcją - Zachodniopomorskie
  6. Zarządzanie produkcją - Ostrowice
Dodane 17 kwietnia 2024

Kierownik ślusarni

Lokalizacja

Ostrowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Spółka Wonderful Lighting Sp. z o.o. poszukuje Kandydatów na stanowisko: Kierownik ślusarni

Zakres obowiązków:

  • zarządzanie zespołem produkcyjnym,

  • planowanie i organizacja prac ślusarskich w zakładzie,

  • nadzór nad wykonywaniem prac ślusarskich, w tym napraw, konserwacji oraz produkcji elementów aluminiowych,

  • koordynacja zespołu ślusarzy,

  • zarządzanie zasobami materiałowymi i narzędziami potrzebnymi do prowadzenia prac ślusarskich,

  • współpraca z innymi działami firmy w celu zapewnienia sprawnego funkcjonowania procesów produkcyjnych.

Wymagania:

  • min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,

  • doświadczenie w pracy jako ślusarz,

  • znajomość rysunku i umiejętności czytania specyfikacji technicznej,

  • zdolność obsługi narzędzi ślusarskich i maszyn, takich jak spawarki aluminiowe, tokarki, frezarki, giętarki,

  • znajomość przepisów dotyczących bezpieczeństwa pracy oraz higieny pracy.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • dobre warunki i przyjazną atmosferę w pracy,

  • narzędzia niezbędne do pracy,

  • możliwość rozwijania posiadanych umiejętności.

Poszukujemy osoby otwartej, z którą będziemy tworzyć Zespół - która będzie potrafiła zaangażować się w pracę Firmy oraz w powierzone jej zadania.

Praca stacjonarna w Magazynie Ostrowice.

Prosimy o przesyłanie CV wraz z uwzględnieniem klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

Odezwiemy się do wybranych Kandydatów.

Lokalizacja

Ostrowice,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Ostrowice
ID: 910815441