2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Zarządzanie sklepem
  5. Zarządzanie sklepem - Opolskie
  6. Zarządzanie sklepem - Opole
Dodane 11 maja 2024

Kierownik/Sprzedawca sklepu Żabka

Wynagrodzenie

27,70 - 35 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Opole

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowska, Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyKadra kierowniczaPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Sklep Żabka w Opolu poszukuje osób, które cenią sobie pracę w miłej atmosferze oraz potrafią pracować w zespole. Aktualnie poszukujemy 3 pracowników oraz 1 kierownika.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie;

  • pakiet szkoleń;

  • pracę w systemie dwuzmianowym;

  • elastyczny grafik;

  • umowę zlecenie;

  • opiekę medyczną;

  • ubezpieczenie grupowe,

  • kartę MultiSport,

  • płatne szkolenie.

Oczekujemy:

  • chęci do pracy;

  • uczciwości;

  • gotowości do pracy w systemie dwuzmianowym;

  • zaangażowania, punktualności, otwartości do klienta;

  • książeczki do celów sanitarno - epidemiologicznych (jeśli nie posiadasz - wystarczy, że wyrobisz).

Obowiązki:

  • profesjonalna obsługa klienta na sali sprzedaży, spełniająca standardy sieci;

  • obsługa kasy fiskalnej;

  • dbanie o prawidłową ekspozycję produktów na sklepie;

  • uzupełnianie dostępności towarów na półkach;

  • weryfikacja terminów przydatności;

  • obsługa dostaw: przyjmowanie i rozkładanie towaru;

  • przygotowanie wypieków;

  • dbanie o czystość na sali sprzedaży i zapleczu.

Obcokrajowcy są u nas również mile widziani. Mile widziane osoby uczące się. CV proszę przesyłać za pośrednictwem OLX bądź na adres email: horska.michelle (małpa) zabka.pl w tytule wpisując "rekrutacja żabka". Zastrzegam sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Opole,

Opolskie

Opolskie, Opole
ID: 795916030