2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Finanse, bankowość, ubezpieczenia
  5. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Wielkopolskie
  6. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Poznań
  7. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Stare Miasto
Dodane Dzisiaj o 18:16

Kierownik Sprzedaży/ Dyrektor Obszaru Sprzedaży

Wynagrodzenie

12 000 - 25 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Poznań, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca hybrydowaKadra kierowniczaRekrutacja onlineZapraszamy seniorów

Opis

Twój zakres obowiązków:

  • Rozbudowa Zespołu Sprzedażowego lub utworzenie nowego zespołu

  • Realizacja celów biznesowych, właściwych dla zajmowanego stanowiska kierowniczego w obrębie Obszaru Sprzedaży

  • Budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z obecnymi i przyszłymi Klientami indywidualnymi i instytucjonalnymi

  • Kreowanie i monitorowanie sprzedaży

  • Osiąganie rozwoju kadrowego i sprzedażowego dzięki posiadanej wiedzy i doświadczeniu lub poprzez naukę powyższych w tracie okresu przygotowawczego

Nasze wymagania:

  • Min. 2 letnie doświadczenie w sprzedaży, rekrutacji lub zarządzaniu (preferowane)

  • Silna motywacja wewnętrzna i determinacja do realizacji założonych celów zawodowych

  • Wysokie zdolności interpersonalne, w tym umiejętność prowadzenia negocjacji

  • Gotowość do nauki, nauczania i przekazywania najlepszych praktyk

  • Dobra organizacja pracy, dbałość o szczegóły, umiejętność ustalania priorytetów w celu realizacji założonych celów w wymagającym i dynamicznie zmieniającym się otoczeniu branży usług finansowych

To oferujemy:

  • Bardzo atrakcyjne zarobki, już od czasu nauki i szkoleń, dalej uzależnione od realizacji wspólnie ustalonych wyników sprzedaży (podstawa wynagrodzenia + prowizja + premia kwartalna +wynagrodzenie segmentacyjne)

  • Przejrzysty wieloskładnikowy system wynagrodzeń, wspierający i promujący rozwój zawodowy

  • Pracę w dynamicznym, wspierającym i szanującym się zespole

  • Możliwość kontynuowania rozwoju zawodowego i osobistego

  • Stabilne i przewidywalne warunki zatrudnienia

  • Doskonałe miejsce realizacji dla zdecydowanego Lidera

  • W przypadku braku spełniania opisanych powyżej kryteriów możliwość zdobycia doświadczenia u boku profesjonalistów i realizację celów po nabyciu odpowiedniej praktyki zawodowej

Wysyłasz CV? nie zapomnij umieścić odpowiednich zgód na przetwarzanie danych.

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Stare Miasto
ID: 817090675