2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Zarządzanie sprzedażą
  5. Zarządzanie sprzedażą - Świętokrzyskie
  6. Zarządzanie sprzedażą - Kielce
Dodane 23 kwietnia 2024

Kierownik stoiska mięsnego - Sklep Lewiatan w Kielcach

Lokalizacja

Kielce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaSamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Poszukujemy osoby do pracy na stanowisko Kierownik stoiska mięsnego w markecie Lewiatan w Kielcach.

Opis Stanowiska:

  • Zarządzanie stoiskiem mięsno – wędliniarskim oraz asortymentem serów, sałatek ryb i produktów garmażeryjnych

  • Zapewnienie funkcjonowania stoiska zgodnie z wewnętrznymi standardami

  • Organizowanie i nadzorowanie pracy zespołu

  • Przygotowywanie zamówień towaru

    Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 1 rok

  • Umiejętność pracy w grupie i kierowania zespołem,

  • Dobra organizacja pracy, odpowiedzialność

    Oferujemy:

  • Stabilną pracę w stale rozwijającej się firmie

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

    Cv prosimy przesyłać przez olx lub osobiście do sklepu w Kielcach ul. Paska 6/6

Lokalizacja

Kielce,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Kielce
ID: 911878976