2. Praca
  3. Inżynieria
  4. Inżynieria - Wielkopolskie
  5. Inżynieria - Wolenice
Dodane 25 kwietnia 2024

Kierownik Techniczno-Handlowy | Hale Stalowe | Krotoszyn

Wynagrodzenie

6 000 - 12 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wolenice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Firma Stalmach, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Kierownik Techniczno-Handlowy

Wymagania:

• wykształcenie techniczne,

• znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office),

• znajomość programów typu CAD będzie dodatkowym atutem,

• doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem,

• umiejętność analizy umów handlowych, prowadzenia negocjacji i ofertowania produktów,

• szybkie przyswajanie nowej wiedzy i umiejętności,

• dyspozycyjność,

• komunikatywność i zdolności interpersonalne,

• wysoka kultura osobista,

• umiejętność organizacji pracy własnej, samodzielność w realizacji powierzonych zadań,

• znajomość branży budowlanej (konstrukcje stalowe),

• prawo jazdy kategorii B.

Zakres obowiązków:

• Przygotowywanie ofert i zapytań handlowych,

• Komunikacja i umiejętność pracy zespołowej,

• Podtrzymywanie długofalowej relacji z klientami,

• Nawiązywanie i podtrzymywanie relacji handlowych z klientami, firmami wykonawczymi, generalnymi wykonawcami, podwykonawcami,

• Godne reprezentowanie firmy na rynku,

• Obsługa inwestycji do jej zakończenia

Oferujemy:

• Stabilną pracę w przedsiębiorstwie o ugruntowanej pozycji rynkowej,

• Dużą samodzielność w realizacji zadań,

• Atrakcyjne wynagrodzenie / podstawa + system premiowy,

• Możliwości rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych,

• Wszelkie narzędzia, urządzenia niezbędne do powierzonych zadań.

Stalmach Hale Stalowe

Aplikacje prosimy wysyłać na maila bądź na adres:

Wolenice 10, 63-708 Rozdrażew

Lokalizacja

Wolenice,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Wolenice
ID: 914402166