2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Zarządzanie sprzedażą
  5. Zarządzanie sprzedażą - Pomorskie
  6. Zarządzanie sprzedażą - Ustka
Dodane 29 kwietnia 2024

Kierownik w sklepie T-mobile ( Ustka)

Lokalizacja

Ustka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSamochód służbowy: Nie

Opis

Dołącz do Naszego Zespołu Sprzedażowego.

Czekamy na Ciebie.

 Wyobraź sobie, że pracujesz z fajnymi ludźmi w branży nowych technologii. Otrzymujesz nowoczesne narzędzia pracy i atrakcyjne wynagrodzenie oraz premię od sprzedaży. Zarabiasz bonusy, zgarniasz nagrody konkursowe.

 To wszystko możesz mieć od zaraz

Opis stanowiska:

  • Odpowiedzialność za realizację celów jakościowych i ilościowych

  • Zarządzanie zespołem

  • Aktywny udział w procesie sprzedaży

  • Analiza i raportowanie wyników sprzedaży

  • Rozwój kompetencji zespołu

  • Działania wspierające sprzedaż

  • Odpowiedzialność za prawidłowe rozliczenia salonu

Oczekujemy:

  • Doświadczenia i praktycznej znajomości technik sprzedaży

  • Minimum rocznego doświadczenia w zarządzaniu zespołem

  • Sumienności i samodzielności

  • Zaangażowania i silnej orientacji na cel

  • Znajomości rynku nowoczesnych technologii

  • Znajomości zasad obrotu towarem i rozliczeń kasowych

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej firmie

  • Możliwość rozwoju i uczestniczenia w systemie szkoleń

  • Dostęp do najnowszych technologii

  • Atrakcyjny system premiowy uzależniony od wyników sprzedaży

  • Benefity socjalne

  • Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy

Dołącz do Naszego Zespołu T-Mobile w Największej Sieci Sprzedaży Eurotel S.A.

W CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w CV niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji , zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.”

Lokalizacja

Ustka,

Pomorskie

Pomorskie, Ustka
ID: 884402162