2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Zarządzanie sprzedażą
  5. Zarządzanie sprzedażą - Pomorskie
  6. Zarządzanie sprzedażą - Rajkowy
Dodane 15 kwietnia 2024

Kierownik warsztatu

Wynagrodzenie

5 000 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Rajkowy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Obowiązki:

  • Organizacja i zarządzanie pracą warsztatu, w tym planowanie i kontrolowanie działań.

  • Zarządzanie zespołem pracowników warsztatu, w tym motywowanie i monitorowanie ich pracy.

  • Ścisła współpraca z klientami, w tym udzielanie porad i konsultacji w zakresie napraw pojazdów.

  • Kontrola stanu magazynowego i zamawianie niezbędnych materiałów eksploatacyjnych na czas.

  • Telefoniczna obsługa klientów i umawianie ich na wizyty warsztatowe.

  • Dbanie o efektywne wykorzystanie czasu pracy warsztatu w celu osiągnięcia wysokiej jakości usług.

  • Dbanie o przestrzeganie zasad BHP oraz bezpieczeństwa w miejscu pracy.

    Wymagania:

    • Mile widziane doświadczenie w dziedzinie motoryzacji.

    • Umiejętność zarządzania zespołem pracowników warsztatu.

    • Bardzo dobra organizacja pracy oraz umiejętności planowania i koordynacji działań.

    • Doświadczenie w zakresie diagnostyki, naprawy oraz obsługi pojazdów mechanicznych i elektrycznych.

    • Umiejętność obsługi programów specjalistycznych z zakresu motoryzacji.

    • Umiejętności przywódcze oraz skuteczne podejmowanie decyzji.

    • Dobra organizacja pracy zespołowej, a także wysoka kultura osobista i umiejętność dbania o dobre relacje z klientami oraz dostawcami.

Lokalizacja

Rajkowy,

Pomorskie

Pomorskie, Rajkowy
ID: 911913367