2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Łódzkie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Ujazd
Piotr
Dodane 26 kwietnia 2024

Kierownik Warsztatu Samochodowego - Główny Mechanik

Wynagrodzenie

7 500 - 11 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Ujazd

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyKadra kierowniczaPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

chcesz być częścią rozwijającego się warsztatu dla bus i ciężarówek?

chcesz rozwijać swoje kompetencje i budować Zespół?

szukasz stabilnego ale nie nudnego miejsca pracy?

Jeśli odpowiedziałeś 3xTAK - przeczytaj dalej i skontaktuj się z nami!

Twój zakres obowiązków

• Zarządzanie całością spraw związanych z prowadzeniem warsztatu samochodowów ciężarowych

• rekrutacja, zarządzanie podległym Zespołem do którego zakresu obowiązków neleży:

• Diagnozowanie i naprawa usterek mechanicznych urządzeń i pojazdów ciężarowych i naczep

• Wykonywanie przeglądów okresowych maszyn i urządzeń

• Odpowiedzialność za sprawność techniczną floty własnej

Nasze wymagania

• Doświadczenie na podobnym stanowisku

• Praca operacyjna - nie tylko kierowanie Warsztatem, ale również pełnienie funkcji Głównego Mechanika

• Sumienność i punktualność,

• Odpowiedzialność

• znajomość narzędzi diagnostycznych

 • Dbałość o wysoką jakość wykonywanej pracy

To oferujemy

• Atrakcyjne wynagrodzenie stosowne do posiadanych umiejętności i doświadczenia

• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku lokalnym

 • Szkolenia i kursy doskonalące umiejętności na stanowisku pracy

• Ubezpieczenie grupowe

Lokalizacja

Ujazd,

Łódzkie

Łódzkie, Ujazd
ID: 883680106