2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Zarządzanie sprzedażą
  5. Zarządzanie sprzedażą - Pomorskie
  6. Zarządzanie sprzedażą - Stegna
Dodane 26 kwietnia 2024

Kierownik Zakładu

Lokalizacja

Stegna

Pełny etat

Typ umowy

Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

PAKIET to firma z wieloletnim doświadczeniem na rynku, solidny partner biznesowy w branży przerobu złomu i recyklingu, autoryzowany dealer znanych europejskich marek Terex-Fuchs, Lefort, Mantsinen. Nasi pracownicy tworzą zgrany zespół do którego chętnie przyjmiemy osobę na stanowisko:

Zakres obowiązków:

-  Zarządzanie 40-osobowym zespołem złożonym z działów: montaż-spawalnia, obróbka skrawaniem, hydraulika, remonty, przeglądy i serwis stacjonarny maszyn przeładunkowych, remonty, przeglądy i serwis stacjonarny osprzętu (chwytaki/łyżki) do maszyn przeładunkowych, produkcja osprzętu (chwytaki/łyżki) do maszyn przeładunkowych

-  Kontrola procesów spawania, obróbki skrawania i montażu

-  Współpraca z Magazynem

- Planowanie i realizacja procesów produkcyjnych i remontowych zgodnie z oczekiwaniami klienta

- Weryfikacja maszyn przeładunkowych i osprzętu (chwytaki/łyżki) do maszyn przeładunkowych przeznaczonych do remontu/przeglądu/serwisu stacjonarnego;

- Organizacja stanowisk pracy, prowadzenie szkoleń oraz udział w rekrutacji nowych pracowników

- Optymalizacja procesów i dbałość o jakość wykonywanych produktów

- Bieżąca analiza i podnoszenie wydajności pracy

- Zarządzanie rentownością i budżetem

- Współpraca z działem  Zakupów

- Rozliczanie zleceń produkcyjnych jak i serwisowych

- Raportowanie do Zarządu

oferujemy:

·      wynagrodzenie adekwatne do wiedzy i doświadczenia + premia (do ustalenie z Zarządem);

·      umowę B2B;

·      pracę w firmie o uznanej pozycji na rynku polskim;

·      profesjonalne narzędzia pracy;

Lokalizacja

Stegna,

Pomorskie

Pomorskie, Stegna
ID: 914676829