2. Praca
  3. Produkcja
  4. Zarządzanie produkcją
  5. Zarządzanie produkcją - Śląskie
  6. Zarządzanie produkcją - Imielin
  7. Zarządzanie produkcją - Wioski
Dodane 25 kwietnia 2024

Kierownik zakładu produkcyjnego

Lokalizacja

Imielin, Wioski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweKadra kierownicza

Firma produkcyjno-handlowa z ponad 20-letnią historią zatrudni osobę na stanowisko

Poszukujemy osoby energicznej, dobrze zorganizowanej, rzetelnej oraz chętnej do pracy na długi okres czasu,

Praca w trybie dwuzmianowym. Miejsce pracy: Imielin

OPIS STANOWISKA

  • Zarządzanie zespołem 20-30 pracowników oraz nadzorowanie wykonywanej pracy,
  • Tworzenie planów produkcji, monitorowanie bieżącego obciążenia i możliwości produkcyjnych,
  • Organizacja ciągłości procesów produkcyjnych i określanie priorytetów w celu optymalizacji produkcji,
  • Rozwiązywanie bieżących problemów produkcyjnych,
  • Optymalizacja procesów z Kontrolerem Jakości oraz z Zastępcą Kierownika

WYMAGANIA:

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem produkcyjnym - WARUNEK KONIECZNY
  • Umiejętność rozwiązywania problemów,
  • Dobra znajomość obsługi komputera w tym pakiet MS Office,
  • Dobra znajomość rysunku technicznego,
  • Znajomość procesów obróbki stali czarnej i ocynkowanej,
  • Doświadczenie w planowaniu i organizacji produkcji,
  • Znajomość zagadnień i procedur planowania produkcji,
  • Znajomość zasad zarządzania jakością,
  • Samodzielność, inicjatywa i konsekwencja w planowaniu i osiąganiu celów.

OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie,
  • Profesjonalne wsparcie pracowników biurowych,
  • Możliwość znaczącej ingerencji w reorganizację pracy produkcji.

Osoby spełniające powyższe wymagania proszę o przesłanie CV poprzez formularz kontaktowy. Prosimy o załączenie do swojej aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SIATMAR Marek Jankiewicz ul. Astrów 10, 40-045 Katowice w celu wykorzystania ich dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji prowadzonych przez SIATMAR Marek Jankiewicz ul. Astrów 10, 40-045 Katowice zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2014r., poz. 1182)."

Śląskie

Śląskie, Imielin, Wioski
ID: 794536328