2. Praca
  3. Produkcja
  4. Zarządzanie produkcją
  5. Zarządzanie produkcją - Świętokrzyskie
  6. Zarządzanie produkcją - Ostrowiec Świętokrzyski
Dodane 15 maja 2024

Kierownik Zakładu Produkcyjnego

Wynagrodzenie

8 500 - 13 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Ostrowiec Świętokrzyski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Nazwa stanowiska:

·        Kierownik Zakładu Produkcyjnego

Zadania:

·        Planowanie i nadzór procesami wytworzenia i koordynacją działów Technicznych,

·        Zapewnianie realizacji celów produkcyjnych

·        Zarządzanie zespołem od 20 do 25 osób pracujących na 2 zmianach,

·        Odpowiedzialność za wskaźniki KPI: bezpieczeństwo, produktywność, jakość, terminowość wewnętrzna

·        Współpraca z brygadzistami zmianowymi

·        Współpraca z pozostałymi działami firmy

·        Udział w działaniach związanych z lean manufacturing i doskonaleniem procesu produkcyjnego

Oczekiwania:

·        Doświadczenie w kierowaniu zakładem

·        Wykształcenie techniczne będzie dodatkowym atutem

·        Doświadczenie w pracy ze wskaźnikami efektywności KPI

·        Zainteresowanie lean manufacturing będzie dodatkowym atutem

·        Umiejętność pracy z raportami oraz systemem ERP

Oferta:

·        Konkurencyjne wynagrodzenie

·        Umowa o pracę

·        Profesjonalne wdrożenie i plan rozwoju zawodowego

Lokalizacja

Ostrowiec Świętokrzyski,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Ostrowiec Świętokrzyski
ID: 880461306