2. Praca
  3. Produkcja
  4. Zarządzanie produkcją
  5. Zarządzanie produkcją - Wielkopolskie
  6. Zarządzanie produkcją - Gostyń
Dodane 18 kwietnia 2024

Kierownik Zakładu- Węzła betoniarskiego w Gostyniu

Lokalizacja

Gostyń

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

th-beton Sp. z o.o. jest uznanym producentem betonu towarowego w Polsce i częścią rozwijającego się niemieckiego koncernu w branży budowlanej. Ze względu na szybki rozwój obecnie poszukujemy osoby na stanowisko

Kierownik Zakładu- Węzła betoniarskiego w Gostyniu ul. Wrocławska

Twój zakres obowiązków

·         Osiąganie założonych wskaźników kosztowych i finansowych zakładu

·         Realizacja założonego planu produkcyjnego

·         Pozyskiwanie nowych klientów oraz rozwój relacji z klientami kluczowymi

·         Zapewnienie ciągłości pracy zakładu i utrzymanie sprawności technologicznej maszyn i urządzeń produkcyjnych

·         Nadzór i zapewnienie wysokiej jakości produkowanego betonu

·         Nadzór i zarządzanie podległym personelem produkcyjnym i handlowym zakładu

Nasze wymagania

·         Zaangażowanie i samodzielność w realizacji celów postawionych przez Zarząd Spółki

·         Wykształcenie średnie lub wyższe techniczne (budowlane, mechaniczne)

·         Wskazane doświadczenie na podobnym stanowisku lub doświadczenie w realizacji budownictwa żelbetowego

·         Znajomość lokalnego rynku budowlanego

To oferujemy

·         Stałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

·         Możliwość rozwoju kariery zawodowej i podnoszenia kwalifikacji

·         Odpowiednie do stanowiska wynagrodzenie i narzędzia pracy.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV przez stronę OLX.pl

Lokalizacja

Gostyń,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Gostyń
ID: 873505881