2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Zarządzanie sprzedażą
  5. Zarządzanie sprzedażą - Małopolskie
  6. Zarządzanie sprzedażą - Nowy Sącz
Dodane 30 kwietnia 2024

Menager zespołu

Wynagrodzenie

4 500 - 6 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Nowy Sącz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Poszukujemy dynamicznej osoby do kierowania zespołem która będzie odpowiedzialna za budowanie, rozwój i zarządzanie zespołem konsultantów telefonicznych.

Jeśli dążysz do kariery, która przyniesie Ci osobisty sukces oraz pozwoli Ci kształtować sukcesy innych, to jesteśmy idealnym partnerem dla Ciebie.

Twój zakres obowiązków:

  • Rozbudowa struktury zespołu konsultantów telefonicznych,

  • Zarządzanie sprzedażą własnego zespołu i dbanie o zapewnienie wsparcia współpracownikom na każdym etapie działania,

  • Realizacja planu umówionych leadów z konsultantami telefonicznymi,

  • Odpowiedzialność za jakość prowadzonych rozmów,

  • Rekrutacja i wdrożenie nowych konsultantów telefonicznych,

  • Przygotowywanie, raportowanie i prezentacja wyników sprzedażowych,

  • Prowadzanie spotkań zespołowych, indywidualnych, wyznaczanie i rozliczanie celów,

  • Samodzielne poszukiwanie rozwiązań wspierających proces sprzedaży.

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie w sprzedaży lub zarządzaniu zespołem,

  • Gotowość do konsekwentnego rozbudowania zespołu sprzedażowego,

  • Zaangażowanie i entuzjazm,

  • Dyspozycyjność, umiejętność organizacji pracy i radzenia sobie z wyzwaniami konkurencyjnego rynku,

  • Mile widziana znajomość zagadnień związanych z IT (np. bazy danych, CRM, systemy dzwoniące)

  • Realizacji planów rekrutacyjnych i sprzedażowych,

  • Umiejętność prowadzenia szkoleń i warsztatów dla zespołu,

    To oferujemy:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie (podstawa) oraz system prowizyjny i premiowy uzależniony od skuteczności działań Twoich oraz Twojego zespołu,

  • Pozytywną atmosferę w pracy,

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Jesteśmy otwarci na Twoje projekty i pomysły, które realnie wpłyną na rozwój firmy,

  • Stabilne zasady współpracy,

  • Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy

Lokalizacja

Nowy Sącz,

Małopolskie

Małopolskie, Nowy Sącz
ID: 891939006