2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Wielkopolskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Rawicz
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Stare Miasto
Bocian Pożyczki
Dodane 26 kwietnia 2024

Kierownik Zespołu Doradców - Wieluń, Kępno, Oleśnica, Rawicz

Lokalizacja

Rawicz, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracySamochód służbowy: TakMiejsce pracy: Praca hybrydowa

Everest Finanse S.A. właściciel marki handlowej Bocian Finanse poszukuje pracowników na stanowisko:

Kierownik Zespołu Doradców

obsługiwany teren (do ustalenia): Wieluń, Kępno, Oleśnica, Rawicz

Twój zakres obowiązków:

  • Zarządzanie pracą podległego zespołu doradców klienta na podległym terenie

  • Rekrutacja i wdrażanie do pracy doradców klienta

  • Realizacja planów operacyjnych

  • Bezpośredni kontakt z klientem - praca w terenie

Czego oczekujemy:

  • Prawa jazdy kat. B

  • Doświadczenia w budowaniu i zarządzaniu rozproszonym zespołem

  • Doświadczenia w bezpośredniej obsłudze i pracy z klientem

Doświadczenie w branży finansowej będzie dodatkowym atutem.

Co oferujemy?

  • Umowę o pracę

  • Zadaniowy czas pracy

  • Wynagrodzenie podstawowe + premię za realizację planów operacyjnych

  • Samochód służbowy Skoda Fabia (również do użytku prywatnego)

  • Smartfon (również do użytku prywatnego)

  • Dofinansowaną opiekę medyczną oraz pakiet sportowy (Medicover)

  • Ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach

  • Pracę w firmie z ponad 24-letnim doświadczeniem poszerzającej udziały w rynku

  • Uczestnictwo w projektach rozwojowych i szkoleniowych realizowanych przez firmę

Aplikuj do nas i zacznij nowy etap w swojej karierze zawodowej :)

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji poprzez OLX.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Rawicz, Stare Miasto
ID: 909596314