2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Zarządzanie sprzedażą
  5. Zarządzanie sprzedażą - Łódzkie
  6. Zarządzanie sprzedażą - Łódź
  7. Zarządzanie sprzedażą - Śródmieście
iCredit
Dodane 28 maja 2024

Kierownik Zespołu - Łódź

Lokalizacja

Łódź, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyKadra kierownicza

iCredit Sp. z o.o. to dynamicznie rozwijająca się firma z sektora usług pożyczkowych z obsługą w domu klienta. Spółka należy do grupy Management Financial Group i działa na terenie 5 krajów Europejskich dysponując siecią ponad 270 biur oraz 6000 pracowników. Sukces zawdzięczamy budowaniu długotrwałych relacji z klientami i pracownikami, opartych na wzajemnym zaufaniu i szacunku.

Jeśli widzisz swoją przyszłość w branży finansowej i posiadasz doświadczenie w zarządzaniu zespołem, sprzedaży lub windykacji aplikuj na stanowisko:

Kierownika Zespołu - lokalizacja: Łódź

Oferujemy:

  • Umowę o pracę ze stałym wynagrodzeniem

  • Korzystny system premiowy

  • Elastyczne czas i zasady pracy pozwalające na samodzielność w działaniu.

  • Szkolenia wewnętrzne wprowadzające oraz podnoszące kompetencje.

  • Realną możliwość awansu w międzynarodowej firmie

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Pakiet sportowy

  • Ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach

Twoje zadania:

  • Rekrutacja i wdrażanie Doradców Kredytowych

  • Wsparcie, motywowanie i organizacja pracy podległego zespołu, aby zapewnić realizację celów biznesowych

  • Nadzór nad procesami sprzedażowym i marketingowym w podległym zespole

  • Weryfikacja wnioskujących o kredyt i odbywanie spotkań z Klientami

  • Praca z firmowym systemem ERP i CRM

Czego oczekujemy:

  • 1-2 lata  doświadczenia  w branży pożyczek poza bankowych na stanowisku menedżera/ lub w sprzedaży

  • Wiedza z zakresu technik sprzedaży

  • Efektywna organizacja pracy

  • Umiejętność zarządzania, planowania oraz koordynacji działań zespołu sprzedażowego

  • Prawo jazdy kat. B

  • Gotowość do pracy terenowej w trybie zadaniowym

  • Mile widziana znajomość rynku pożyczek pozabankowych oraz doświadczenie w pracy jako doradca w instytucji finansowej

Zapraszamy do współpracy!

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Śródmieście
ID: 918248292